Kombinace řešení FlashArray//XL a Pure Fusion poskytuje neomezené škálování i rychlost nasazení a flexibilitu cloudu

Pure Storage FLASHARRAY XL

Společnost Pure Storage představuje nový model úložiště FlashArray, který přináší podnikům vysoký výkon a škálování spolu s bezkonkurenční jednoduchostí.

Úložiště FlashArray//XL je určeno pro kritické podnikové aplikace nejvyšší úrovně (platinum tier) – od rozsáhlých databází až po kontejnerové a cloudové aplikace. FlashArray//XL poskytuje bezkonkurenční výkon a škálování s téměř 80% zlepšením v parametru IOPS (čtení/zápis).

S rostoucím tempem podnikání se může poptávka po aplikacích během okamžiku skokově zvýšit, a proto je potřeba, aby podniková oddělení IT dokázala reagovat během několika hodin, nikoliv měsíců. V minulosti musely největší podniky i aplikace nejvyšší úrovně škálovat pomocí zastaralých technologií, které znamenaly vysokou složitost správy, vysoké náklady na napájení a energii a upgrady hardwaru s pomocí vysokozdvižných vozíků, které vyžadovaly přerušení provozu.

Díky novým řešením FlashArray//XL a Pure Fusion (samoobslužná autonomně fungující platforma typu Storage-as-Code) nyní společnost Pure pokračuje v rozšiřování možností škálování podnikové úrovně a slibuje předplacené úložiště, které se snadno dále upravuje tak, aby infrastruktura firemního IT agilní a aktualizovaná.

Hlavní výhody úložného systému FlashArray//XL:

  • Výkon dostačující pro provoz i těch nejnáročnějších podnikových služeb: Zrychlení podnikových úloh s maximálním výkonem i při jejich škálování pro provoz při zvýšené zátěži: o 100 % větší konektivita hostitelů a podpora dvakrát více svazků na jediném poli.
  • Model podobný cloudu umožňuje rychlé a snadné nasazování nových aplikací: Díky tomu, že řešení Pure Fusion a FlashArray//XL jsou navržena tak, aby fungovala ve vzájemné součinnosti, poskytují podnikům přístup Storage-as-Code a škálovatelnost jako v cloudu. Poskytováno je úložiště nejvyšší úrovně (platinum tier) a zásady pro data s robustními nástroji, které umožňují optimalizaci fondů úložišť a rozmístění pracovních zátěží.
  • Efektivita a hustota pro konsolidaci aplikací maximalizuje celkové náklady na vlastnictví a podporuje ekologické standardy datových center: Konsolidace pracovních úloh na menším počtu polí přináší zjednodušení provozu, snižuje nároky na prostor v racku a výrazně snižuje spotřebu energie a náklady na chlazení.
  • Neustále zapnutá ochrana dat, která si poradí i s hrozbami ransomwaru: Zajišťuje, že data uložená na poli FlashArray//XL jsou zabezpečená, dostupná a snadno obnovitelná po narušení (včetně škodlivých útoků).
  • Předplatné Evergreen podporuje další rozvoj úložiště: Zákazníci mohou získat okamžitý přístup ke stále se zlepšujícím funkcím a získávají záruku, že parametry řešení se budou vyvíjet spolu s měnícími se požadavky včetně možného rozšiřování kapacity úložiště a tyto upgrady nebudou vyžadovat přerušení provozu.

Řešení FlashArray//XL a Pure Fusion byla vytvořena v reakci na poptávku nových zákazníků, kteří chtěli standardizovat svá úložná prostředí na základě jednoduchosti modelu předplatného společnosti Pure, ale potřebovali větší řešení. Podniky si dokonce ještě před vlastním uvedením nových systémů Pure tato řešení již začaly objednávat s cílem standardizovat nejnáročnější podnikové úlohy na polích FlashArray//XL spolu s tím, jak zákazníci odstraňují poslední zbytky svých starších zařízení Dell EMC.

Řešení FlashArray//XL je již k dispozici. Poskytuje efektivní kapacitu až 5,78 PB, latenci pouhých 150 µs a propustnost až 36 GB/s, přičemž i další parametry patří v rámci řešení tohoto typu ke špičce: průměrná redukce dat je 5 : 1, celková efektivita 10 : 1 a prokázaná dostupnost na platformě 5U až 99,9999 %.

TZ

Související články

Leave a Comment