​​​​​​​AT Computers se spoléhá v zálohování na řešení značky Veeam

Veeam backup app

AT Computers využívá komplexní řešení zálohování a zotavení po havárii Veeam Backup & Replication 9.5, které přispívá k zákaznické spokojenosti i rozvoji podnikání.

Společnost AT Computers si po důkladném posouzení konkurenčních produktů a jednotlivých možností zvolila pro zálohování svých kritických aplikací a jejich neustálou dostupnost řešení Veeam Backup & Replication 9.5. Mezi hlavní kritéria výběru technologií Veeam patřily vedle funkčních vlastností také integrační schopnosti a bezproblémová spolupráce se stávajícími prvky podnikové informační architektury, uživatelská přívětivost, možnosti škálování a dostupná podpora. Veeam Backup & Replication využívá virtualizaci serverů, moderní úložiště a cloud k zajištění řešení dostupnosti a cílových dob i bodů obnovy do 15 minut, a to pro všechny aplikace. S jediným řešením a bez dalších investic tak došlo k vylepšení firemní strategie dostupnosti dat, kterou je navíc možné průběžně doplňovat o nové prvky podnikové informační architektury.

Implementaci nového řešení pokrývajícího oblast zálohování a zajištění zotavení po havárii realizovala společnost AT Computers během pouhých dvou měsíců a již nyní doceňuje jeho kvality. „Řešení značky Veeam nám výrazně usnadňují zajištění dostupnosti našich nejdůležitějších systémů a značně se tak podílí na spokojenosti našich zákazníků. Pro nás je i jediná minuta výpadku velmi vážným problémem a oceňujeme, že máme k dispozici partnera, který nám umožňuje těmto problémům předcházet,“ říká David Ferfecký, senior IT administrator v AT Computers, který implementaci řešení Veeam řídil.

„Veeam Backup & Replication nabízí rychlé zálohování i skvělou obnovitelnost v případě nejdůležitějších dat i aplikací. To vše bez nutnosti složité customizace nebo programových úprav na stávajících systémech. Společnost AT Computers tak získala jistotu, že případné havárie nenaruší její klíčové podnikatelské činnosti a nepřetržitý provoz kritických systémů v režimu 24.7.365. Nové prostředí také výrazně zjednodušilo běžný provoz i údržbu spojenou se zálohováním a obdobné zjednodušení lze oprávněně očekávat i v případě dalšího rozšiřování,“ doplňuje Martin Štětka, regionální ředitel Veeam pro Česko, Slovensko a Maďarsko.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články