Acronis jmenován „Vizionářem“ podnikového zálohování a obnovy dat v rámci Gartner Magic Quadrantu

Acronis Gartner Magic Quadrant

Společnost Acronis oznámila, že se v posledním reportu Gartner Magic Quadrant umístila v kvadrantu „Vizionář“, a to v kategorii Softwarová řešení pro podnikové zálohování a obnovu dat. Tohoto ocenění dosáhla podruhé v řadě.

Výsledky posledního reportu Magic Quadrant vyplývají z důkladného faktického průzkumu a poskytují ucelený pohled na relativní postavení jednotlivých dodavatelů se silně vyhraněnými vizemi na rychle růstových trzích. Podle firmy Gartner „se trh se softwarovými řešeními pro podnikové zálohování a obnovu dat v poslední době koncentruje zejména na transformační technologie a přístupy, které odpovídají na vznikající potřeby koncových uživatelů.“

V aktuální zprávě si Acronis získal uznání za své ucelené řešení Acronis Cyber Protect Cloud jak v oblasti komplexnosti vize, tak schopnosti její realizace.

Acronis„Ocenění společnosti Acronis ve zprávě Gartner Magic Quadrant již druhý rok za sebou je významným úspěchem, který opět potvrzuje zlatý standard ucelených řešení ochrany dat a kybernetické bezpečnosti Acronis,“ říká Patrick Pulvermueller, výkonný ředitel společnosti Acronis. „Komplexnost v odvětví IT s sebou nese nezvládnutelná rizika, která ještě umocňují vzájemně nesourodé systémy, jež nejsou připraveny na integraci. Naším cílem je poskytnout zákazníkům kontrolu nad jejich prostředím a nabídnout jim integrované platformy, které zajistí optimální ochranu všech dat, aplikací a systémů tváří v tvář moderním hrozbám kybernetické bezpečnosti.“

Řešením kybernetické ochrany Acronis důvěřuje více než 20 000 poskytovatelů služeb, 750 000 podniků a organizací ve více než 150 zemích. V uplynulém roce řešení Acronis Cyber Protect úspěšně zabránilo více než 1 milionu útoků a ochránilo přes 2,66 milionu zařízení, což poskytovatelům služeb a firemním IT týmům umožnilo vyhnout se nákladným výpadkům a zajistit kontinuitu provozu u svých koncových uživatelů.

Související články

Leave a Comment