Exkluzivní harddisky pro NAS

WD Red NAS

WDWD Red pro systémy NAS je řada pevných disků SATA, která je speciálně navržena pro zákazníky využívající síťově propojené NAS systémy s pozicemi pro jeden až pět disků. Disk byl testován na kompatibilitu předními výrobci NAS zařízení a má optimalizovanou spotřebu i výkon. 3,5palcové disky WD Red jsou dodávány v kapacitách 2 TB až 10 TB.

Předností řady disků WD Red je technologie NASware 3.0, která zlepšuje spolehlivost a výkon systému, zkracuje čas čekání a zjednodušuje integrační procesy. Tato produktová řada je určena pro specifické prostředí zařízení NAS a svými vlastnostmi snižuje celkové náklady na provoz. Další technologií těchto disků je 3D Active Balance Plus, která řídí rotační rovnovážné pohyby a výrazně tak napomáhá k celkovému výkonu a spolehlivosti disku. Zákazníkům je nabízena nepřetržitá zákaznická podpora a tříletá omezená záruka.

Tichý, chladný provoz

Stále zapnuté prostředí systému NAS nebo RAID nabízí výměnu za provozu. Disky WD Red byly vytvořeny pro tichý a chladný provoz a optimální kompatibilitu v náročných prostředích s nepřetržitým chodem.

Kompatibilní se systémy NAS

Disky WD Red používají technologii NASware 3.0 a jsou vyrobeny tak, aby vyrovnávaly výkon a spolehlivost ve větších prostředích NAS a RAID.

Ten pravý disk pro úložiště NAS

Stolní pevný disk není typicky testovaný ani určený pro zařízení NAS ani prostředí RAID. Vyberte disk, který byl testován v prostředích NAS s řadou funkcí k zachování dat a udržování optimálního výkonu. Při výběru pevného disku pro systém NAS vezměte v úvahu následující faktory:

  • Kompatibilita: Bez testování na kompatibilitu se systémem NAS není zaručen optimální výkon ani spolehlivost.
  • Spolehlivost: Stále zapnuté prostředí NAS nebo RAID může způsobit vyšší teploty a stolní disky nejsou běžně navrhovány ani testovány v těchto podmínkách. Disky WD Red jsou určené pro prostředí NAS.
  • Kontrola zotavení po chybě: Pevné NAS disky WD Red jsou speciálně navrženy s kontrolou RAID zotavení po chybě, která pomáhá redukovat selhání v rámci systému NAS. Disky pro stolní počítače běžně nejsou určeny pro prostředí RAID, kde mohou představovat problém.
  • Ochrana proti hluku a vibracím: Stolní disky nejsou běžně testovány nebo navrženy tak, aby braly v úvahu hluk a vibrace, kterým čelí systém s více disky. Disky WD Red jsou určeny pro systémy NAS s více pozicemi s technologií NASware, která pomáhá tomuto jevu zabránit.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Řada pevných NAS disků WD Red je navržená speciálně pro systémy NAS, které mají 1 až 8 pozic pro pevný disk v 3,5palcovém provedení.

Kapacita

2 TB, 3 TB, 4 TB, 5 TB, 6 TB, 8 TB, 10 TB

Rozhraní

SATA 6 Gb/s

Provedení

3,5″

Kategorie ot./min.

5 400

Vyrovnávací paměť

64 MB, 128 MB, 256 MB

Omezená záruka

3letá

Související články