Externí odolné disky nyní v provedení slim

Transcend StoreJet

Rozměry těchto odolných disků jsou 13 cm do délky, 8,1 cm do šířky a pouhých 1,6 cm na výšku.

Nabídka 2,5palcových externích disků Transcend byla rozšířena o nové modely StoreJet 25M3S a 25M3G v kompaktních a elegantních pouzdrech. Mobilní pevné disky Transcend StoreJet 25M3S (v barevném provedení armádní zelená) a 25M3G (v šedém odstínu) se vyznačují mimořádnou odolností proti vnějším vlivům nebo pádům. Konstrukce zařízení obsahuje pryžovou protiskluzovou podložku, pod níž je umístěn zesílený kryt a odpružení a disku. Disky splňují standardy americké armády (MIL-STD-810G METH 516.6 Proc. IV). Od předchozí generace se StoreJet 25M3S a 25M3G odlišují rozměry a jsou o 1,6 mm kratší a o 3 mm tenčí.

Nosiče jsou vybaveny portem USB 3.1 první generace. Nabízí kapacitu až 2TB, což umožňuje uložit až 880 hodin videozáznamu v DVD kvalitě, přes 32 000 hodin digitální hudby a přes 970 000 fotografií s vysokým rozlišením.

Okamžité připojení podporuje technologie Plug and Play. Speciální tlačítko na pouzdru umožňuje opětovné připojení nosiče, aniž by bylo nutné ho odpojit od portu USB. Tlačítko má také druhou funkci, a to zapnutí zálohování dat, pak ale je nezbytné nainstalovat aplikaci Transcend Elite, která podporuje správu dat a nabízí mimo jiné šifrování souborů nebo synchronizaci zvolených adresářů. Další aplikace doporučena firmou Transcend je RecoveRx umožňující obnovení dat. Software lze zdarma stáhnout z webových stránek výrobce.

Související články

Leave a Comment