HPE GreenLake přináší nové cloudové služby

HPE GreenLake cloud

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila řadu inovací ve svém portfoliu cloudových služeb HPE GreenLake. Vylepšení se týká i spolupráce s partnery prodávající toto hybridní řešení s cílem zásadně zjednodušit nákup a rozšířit tak dostupnost cloudových služeb HPE GreenLake.

Mezi nové a rozšířené cloudové služby HPE GreenLake patří:

  • Cloudové služby HPE GreenLake pro bare metal servery umožňují zákazníkům vyhledávat, poskytovat a spravovat výpočetní a úložné prostředky v HPE GreenLake Central, spouštět úlohy přímo na serveru nebo používat mix virtuálních strojů a kontejnerů, které nejlépe vyhovují jejich podnikání. Díky tomu získávají lepší kontrolu, agilitu a levnější přístup k vytváření platforem, přizpůsobených požadavkům na výkon, náklady a konfiguraci.
  • Cloudové služby HPE GreenLake pro virtuální stroje s rozsáhlou sadou možností: Zákazníci mohou snadno začít a vybrat si z různých způsobů nasazení, stejně jako typů výpočetních a úložných instancí pro 100 a více virtuálních strojů ve standardizovaných blocích se 4, 8, 12 a 16 výpočetními nody. Novinkou v cloudových službách pro virtuální počítače je také zálohování jako služba.
  • Cloudové služby HPE GreenLake pro kontejnery využívá stejné škálovatelné stavební bloky jako bare metal servery a virtuální stroje a nabízí řešení založená na malých, středních, velkých a extra velkých kapacitách pro kontejnerovou platformu HPE Ezmeral.

TZ

Související články

Leave a Comment