Mitsubishi Chemical prodává Verbatim společnosti CMC Magnetics

b2b verbatim

Společnost Mitsubishi Chemical Corporation (MCC, sídlo společnosti: Tokio, prezident: Masayuki Waga) a její dceřiná společnost Mitsubishi Chemical Media Co., Ltd. (MCM, sídlo společnosti: Tokio, prezident: Masahiro Taguchi) oznámili dohodu o prodeji segmentu paměťových médií, včetně optických disků, USB flash disků a dalších obchodních činností a aktiv provozovaných skupinou Verbatim společnosti CMC Magnetics Corporation (CMC, sídlo společnosti: Taipei, Taiwan, prezident: Ming-Sen Wong).

VerbatimSpolečnost CMC Magnetics Corporation, která již léta úspěšně působí na trhu paměťových médií, byla založena v roce 1978 a je předním světovým výrobcem optických disků. Se společností Mitsubishi Chemical Corporation jí pojí dlouhodobé partnerství prostřednictvím licencování technologií pro výrobu optických disků.

Zatímco Mitsubishi Chemical Corporation usiluje o zintenzivnění řízení obchodního portfolia Mitsubishi Chemical Holdings Group na základě střednědobého plánu managementu skupiny „APTSIS 20“, CMC Magnetics Corporation chce rozšířit segment paměťových médií nejen prostřednictvím vlastní výrobní technologie, ale chce také stavět na globální prodejní sítí a technologiích Mitsubishi Chemical Corporation, takže dohoda bude výhodná pro obě strany.

Související články

Leave a Comment