Na Altron kongresu bude k vidění i dvanáctimetrový datový kontejner

Ilustrace-Altron-kongres

Sedmnáctý ročník odborné konference Altron Data Center & Business World se koná v galerii moderního umění DOX už v úterý 30. května 2017.

Uvítá ICT experty a další zájemce z řad odborné veřejnosti množstvím zajímavých témat o technologiích a moderních systémech pro datová centra, o cloudové evoluci, kybernetické bezpečnosti a aktuálním fenoménem IoT a chytrých měst.

„Podařilo se nám sestavit netradiční a praktický program, který účastníkům dovolí vyzkoušet si na vlastní kůži řadu aplikaci a systémů, nahlédnout do přistaveného funkčního mobilního datového centra a kromě toho získat spoustu podnětných informací a poznatků o kybernetické bezpečnosti a aktuálních hrozbách pro ICT,“ uvedl Jan Rezek, marketingový ředitel společnosti Altron.

V programu jsou zařazeny praktické ukázky využití dronů například pro ochranu hranic nebo v průmyslu. Nebudou chybět konkrétní příklady systémů kybernetické bezpečnosti a opomenuta není ani potřebná infrastruktura poskytující výkon pro aplikace a systémy v podobě mikro- a mobilních datových center. Velká část programu pak bude věnována chytrám městům (Smart Cities), například v podobě chytrého parkovacího systému pro hlavní město Prahu.

Aktuální ročník Altron kongresu podpořil rekordní počet partnerů, návštěvníci si tak mohou udělat podrobný obrázek o trendech a možnostech světa ICT. Do programu se zapojily společnosti ABB, Barracuda Networks, Celarenet, Citrix, DarkTrace, Firemon, Fujitsu, Greycortex, KasperskyLab, Remtech, Schneider Electric, TechData, UAVONIC, Veeam Software a VMware. ICT Network News je mediálním partnerem této akce.

Odbornou záštitu nad konáním kongresu převzala ICT unie a Ministerstvo vnitra České republiky.

-LiM

Související články