Nové microSD karty High Endurance

microSD karta High Endurance

Společnost Kingston představila svoji novou microSD paměťovou kartu High Endurance. Tato karta je speciálně určena pro aplikace s velkým objemem zapisovaných dat, jako jsou domácí bezpečnostní kamery, kamery do auta nebo akční kamery.

Aplikace, které vyžadují intenzivní zápis dat, jsou kriticky závislé na vysoké úrovni spolehlivosti a výkonu paměťového média. MicroSD karta Kingston High Endurance má velkou životnost, vysokou úložnou kapacitu a zvýšenou odolnost, čímž splňuje specifické požadavky pro videozáznam z domácích nebo automobilových kamer. Pojme až 20 000 hodin plynulého videozáznamu v rozlišení Full HD 1080p, aby bylo možné spolehlivě zachytit vše, co se děje doma nebo na silnici.

MicroSD karty High Endurance Kingston zkonstruoval a otestoval k použití v náročných podmínkách a jsou dostatečně odolné, aby ochránily data před extrémními teplotami, nárazy, vodou a rentgenovým zářením. Jsou proto spolehlivým řešením pro dlouhodobé ukládání důležitých okamžiků bez rizika ohrožení nebo ztráty dat.

Vlastnosti a parametry microSD karty High Endurance:

  • Kapacita: 32 GB, 64 GB, 128 GB
  • Výkon: UHS-I U1 Speed Class 10
  • 32 GB a 64 GB – rychlost čtení 95 MB/s, rychlost zápisu 30 MB/s
  • 128 GB – rychlost čtení 95 MB/s, rychlost zápisu 45 MB/s

 

Související články

Leave a Comment