Red Hat spouští automatizační platformu v Google Cloudu

Ansible Automation Platform

Red Hat oznámil dostupnost řešení Red Hat Ansible Automation Platform v Google Cloudu, což poskytne standardní a flexibilní řešení automatizace IT, které se rozšiřuje z cloudu do datového centra a na okraj sítě bez dalších složitostí nebo potřebných dovedností. Poskytování Ansible Automation Platform v Google Cloudu usnadňuje týmům IT přístup ke známé, špičkové platformě pro automatizaci IT, která je již integrována do jejich provozu, a umožňuje jim tak rychleji a ve velkém měřítku začít automatizovat v celém ekosystému IT.

Podle studie IDC, „aby se snížila složitost a náklady na školení spojené s podporou více cloudů, budou oddělení IT hledat přístup k automatizaci ve stylu ‘jednou se naučit a pak provozovat kdekoli‘. Podíl na trhu získají dodavatelé s přístupem k poskytování cloudových zdrojů v podobě infrastruktury jako kódu, který je úzce spojen s automatizací.“

Vzhledem k tomu, jak se komplikuje správa při využívání více cloudů a že vede k prohlubování mezer v dovednostech, potřebují organizace technologie, které jsou flexibilní a inovativní a zároveň maximálně využívají stávající znalosti a zdroje. Ansible Automation Platform poskytuje kriticky důležitou infrastrukturu pro nasazení škálovatelnější automatizace s nativně cloudovou architekturou. To pomáhá rozšířit roli automatizace napříč organizací IT, snížit překážky vstupu a uvolnit týmy IT pro vytváření větší obchodní hodnoty. Dostupnost platformy na Google Cloud Marketplace pomáhá zjednodušit její nasazení vlastními silami a poskytuje snadný přístup k přímočaré, pro cloud optimalizované automatizaci, která bude připravena od prvního dne.

Organizace mohou nasadit vlastními silami spravovanou platformu Red Hatu přímo z Google Cloud Marketplace a rychle začít automatizovat správu svých zdrojů v Google Cloudu. Díky Ansible Automation Platform mají zákazníci služby Google Cloud přístup k předem integrovaným službám, které již znají, včetně služby Google Virtual Private Cloud, skupin zabezpečení, vyrovnávačů zátěže i Google Compute a skupin instancí, což jim usnadňuje nasazení a správu automatizace. Kromě integrovaného účtování mohou zákazníci započítat Ansible Automation Platform do všech stávajících smluv o vázaných výdajích se společností Google.

Balíčky cloudového obsahu, jako je Red Hat Ansible Certified Content Collection pro Google Cloud, pomáhají provádět automatizaci v prostředí zákazníků i v rámci celé organizace, protože umožňují efektivnější způsoby vytváření, sdílení a správy obsahu se zabezpečením, které umožňuje jeho spuštění v případě potřeby a právě tam, kde je to potřeba.

Týmy IT mohou integrovat automatizaci se stávajícími organizačními procesy a správou v měřítku, které vyžaduje poptávka, s konzistentním komplexním prostředím automatizace cloudu.

Ansible Automation Platform v Google Cloud Marketplace je dalším krokem společnosti Red Hat při poskytování možnosti volby zákazníkům v hybridním cloudu a usnadnění pořízení a nasazení řešení Red Hat u předních poskytovatelů cloudových služeb. Po připojení Red Hat Enterprise Linuxu, Red Hat Enterprise Linux for SAP a Red Hat OpenShift na Google Cloud Marketplace mohou zákazníci a partneři využívat řešení Red Hat způsoby, které nejlépe vyhovují potřebám jejich IT a obchodování.

Dostupnost
Samostatně spravovatelné řešení Red Hat Ansible Automation Platform je nyní zákazníkům k dispozici přímo prostřednictvím Google Cloud Marketplace.

TZ

Související články

Leave a Comment