Řešení pro flexibilní přechod malých a středních organizací na cloud

nebula

Zyxel Communications oznámila rozšíření svého cloudového řešení Nebula. Mezi novinky patří omezená celoživotní licence, podpora prostřednictvím fóra, nové modely a další funkce. Nebula tak pro poskytovatele řízených služeb a organizace představuje nejvhodnější cloudové řešení, které zefektivňuje správu sítí pokrývajících více lokalit.

Zyxel Nebula je 100% cloudové síťové řešení, které centrálně řídí na dálku všechna kabelová, bezdrátová a bezpečnostní zařízení Nebula.

Partner pro váš růst – flexibilní licenční model

Pro většinu dnes dostupných cloudových řešení platí, že při vypršení licence jsou automaticky deaktivovány všechny služby určené ke správě sítě nebo cloudu. Na rozdíl od nich Zyxel Nebula udržuje síť formou základní služby v provozu i po vypršení licence, a tak její chod nenarušují dočasné rozpočtové škrty ani problémy při změně licence.

Vedle současného kreditového licenčního modelu, který předplatitelům usnadňuje plánování licenčních poplatků, společnost Zyxel začala nabízet i mimořádně flexibilní omezenou celoživotní licenci. Poskytovatelé řízených služeb a organizace využívající tuto licenci tak mají k dispozici dlouhodobou a bezproblémovou službu, která nevyžaduje každoroční obnovu. Služba je uživatelům bez jakýchkoliv dalších nákladů k dispozici i po výměně licencovaných zařízení Nebula, což snižuje celkové náklady na jejich vlastnictví.

Fórum Nebula pro dotazy a podněty uživatelů

Právě spuštěné fórum Nebula není jen zdrojem dokumentů a informací. Je to také místo, kde návštěvníci mohou komunikovat s dalšími uživateli a experty na řešení Nebula, klást otázky, řešit problémy a sdílet své znalosti a zkušenosti. Prostřednictvím fóra mohou navíc uživatelé zasílat vývojářům řešení Nebula své podněty.

Komplexní portfolio pro širší možnosti využití

Rodina produktů Nebula se rozrostla o nové přepínače bez PoE (NSW100-10, NSW100-28) a o základní model bezpečnostní brány (NSG50). Tyto novinky pro menší organizace představují cenově dostupnou možnost přechodu na cloud. Pro poskytovatele řízených služeb naše komplexní portfolio znamená také mimořádnou flexibilitu při řešení jednotlivých instalací.

„Rozšířením rodiny Nebula o výše uvedené novinky chceme malým a středním organizacím a poskytovatelům řízených služeb usnadnit správu sítí pokrývajících více lokalit,“ poznamenává Martin Bratičák, Head of Channel CEE. „Zyxel mění správu sítí k lepšímu a přináší komplexní cloudové řešení i těm, pro které doposud bylo cenově nedostupné.“

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články