Rychlé paměťové karty pro herní konzole a nahrávání v 4K

Série paměťových karet microSDXC 330S byla navržena především pro přenosná zařízení, zejména konzole Nintendo Switch, smartphony a tablety.

Média patří do nejnovější třídy A2, zaručují krátký čas načítání a hladký provoz aplikací nainstalovaných na kartě díky náhodnému čtení na úrovni 4000 IOPS, a náhodnému zápisu na úrovni 2000 IOPS. Pro optimální výkon A2 musí zařízení podporovat SD 6.0 nebo vyšší. Maximální rychlost čtení v prezentovaných kartách je 100 MB/s, a zápisu 85 MB/s.

Série 330S funguje nejen v mobilních aplikacích – využití najde také jako nosič fotografií a videa v digitálních fotoaparátech, které zaznamenávají snímky v 4K Ultra HD díky splněným standardům, UHS Speed Class 3 a UHS Video Speed Class 30 (V30). Každá karta je dodávána s adaptérem pro všechny rozměry SD karet.

Stejně jako všechny paměťové karty TRANSCEND má i tento model mimořádnou trvanlivost. Je odolný proti vodě, zkratům, nárazům, rentgenovému záření a je přizpůsoben pro práci při teplotách od -25°C do 85°C. Výrobce dále nabízí bezplatný software RecoveRx, který v případě potřeby pomáhá částečně obnovit ztracené nebo smazané soubory.

Záruka a cena

Paměťové karty z série 330S jsou již dostupné na českém i slovenském trhu. Záruka od producenta je 5 let, a doporučená cena činní:

  • 809 CZK / 31 EUR za verzi 64 GB
  • 1 089 CZK / 42 EUR za 128 GB

Související články

Leave a Comment