Společnost Pure Storage byla v magickém kvadrantu Gartneru označena za lídra

Magic Quadrant for Primary Storage Arrays

Společnost Pure Storage, průkopník v poskytování datových úložišť formou služby v multicloudovém prostředí, oznamuje, že se v magickém kvadrantu Gartneru „2020 Magic Quadrant for Primary Storage Arrays“ umístila v kategorii lídrů. Vedoucí postavení získala díky své vizi a schopnosti uvádět ji do praxe. Mezi lídry se v různých magických kvadrantech Gartner společnost Pure Storage zařazuje již sedmý rok v řadě.

„Výsledky potvrzují naši strategii, kterou je poskytovat podnikovým IT oddělením, týmům vývojářů i zaměstnancům DevOps přístup k odolnému úložišti na bázi hybridního cloudu,“ uvedl Charles Giancarlo, předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Pure Storage, a dodal: „Jedná se o ocenění našeho týmu, zákazníků i partnerů.“

Společnost Pure Storage pokračovala i v uplynulém roce v inovacích a dodávkách nových řešení, která reagují na současné naléhavé potřeby zákazníků. Oznámila třetí generaci úložných řešení all-NVMe FlashArray//X, začala poskytovat flash úložiště pro kritické úlohy SAP a dodávat sjednocené řešení block-and-file se softwarovým řešením Purity ve verzi 6.0. Na trh bylo také uvedeno úložiště all-QLC FlashArray // C, které překonává starší technologie na bázi hybridních disků, a ze strany zákazníků došlo k výraznému růstu zájmu o řešení Pure-as-a-Service, které poskytuje flexibilní cenový model založený na skutečném využívání služeb. Gartner také společnost Pure Storage doporučil zákazníkům jako dodavatele pro primární úložiště (Gartner Peer Insights Customer’s Choice).

Související články

Leave a Comment