Zabezpečené moderní pracoviště prostřednictvím Cloud Solution Factory

Tech Data Solution Factory

Společnost Tech Data oznámila, že rozšiřuje svou nabídku Cloud Solution Factory o řešení Modern Workplace with Microsoft Secure Score, které stanoví základní úroveň zabezpečení pro uživatele Office 365 s automatickým vymáháním zásad.

Tato novinka pomáhá podnikům převzít lepší kontrolu nad svými bezpečnostními strategiemi tím, že poskytuje alternativu k výchozímu nastavení zabezpečení společnosti Microsoft. Mezi výhody nové nabídky patří i flexibilní design Tech Data, který umožňuje přizpůsobitelný podmíněný přístup pro vícefaktorové ověřování (MFA). Kromě podpory starších ověřovacích metod lze i udělit výjimku konkrétním uživatelům, ale také použít i jiné metody zabezpečeného přístupu. V neposlední řadě nabídka umožňuje profily nouzového přístupu, také známé jako „break-glass“ účty, a další požadavky na ověřování.

S tímto nejnovějším přírůstkem nyní Tech Data Cloud Solution Factory obsahuje více než 25 předkonfigurovaných tzv. „click-to-run“ řešení navržených k řešení spektra problémů, kterým podniky čelí při náročné cestě digitální transformace.

„Tato řešení jsou v souladu s naší strategií poskytovat vyšší hodnotu zajištěním škálovatelných, bezpečných a robustních komplexních řešení, která jsou plně prověřena a mohou být nasazena do 30 minut,” řekl Sergio Farache, senior viceprezident pro strategii, inovace, cloud a M&A společnosti Tech Data. „Jako odborník na vývoj cloudu a řešení dokáže společnost Tech Data zjednodušit procesy konfigurace a nasazení do cloudu, takže naši partneři v rámci prodejního kanálu mohou své zákazníky rychle a efektivně obsluhovat a zároveň snižovat rizika kybernetické bezpečnosti. Tato řešení navíc nabývají na důležitosti, protože rostou potřeby technologií vzdálené práce pro podniky napříč odvětvími a zeměpisnými oblastmi.“

Řešení Secure Score je navrženo jako rámec pro hodnocení rizik, který poskytuje číselný souhrn bezpečnostní pozice firmy na základě kritérií, jako je identita, data, zařízení a chování uživatelů. Partneři mohou využívat Microsoft Secure Score k zvyšování povědomí, sledování pokroku a prosazování postupných vylepšení směrem k dlouhodobému plánu zabezpečení, a to vše při řízení rizik pomocí nadstavby společnosti Tech Data Modern Workplace with Microsoft Secure Score.

Poskytovatelé služeb mohou rychle zhodnotit prostředí svých koncových uživatelů, upřednostnit nápravné kroky a nabídnout profesionální služby pro správu a zlepšování zabezpečení cloudových prostředí svých klientů. Kromě flexibilních možností ověřování Tech Data umožňuje partnerům automaticky aplikovat prevenci ztráty dat a pokročilé zásady ochrany před hrozbami, které pomáhají zmírňovat rizika spojená s únikem dat a běžnými e-mailovými útoky.

Metodika Solution Factory od Tech Data umožňuje podnikům řešit obchodní výzvy pomocí řešení „click-to-run“ navržených pro jednoduché a rychlé nasazení. Tato řešení jsou vyvíjena využitím rozsáhlých technologických znalostí a ekosystému dodavatelů společnosti Tech Data za účelem dosažení konkrétních obchodních výsledků v oblastech cloudu, analytiky a IoT a zabezpečení.

Související články

Leave a Comment