Zyxel rozšiřuje portfolio cloudových produktů Nebula o šest přístupových bodů

Zyxel Nebula

Díky stále rostoucímu počtu funkcí i podporovaných zařízení je nyní řešení Nebula pro malé a střední organizace a poskytovatele správy sítí výhodnější než kdykoliv dříve. Společnost Zyxel představila nejnovější verzi svého revolučního síťového řešení Nebula, které organizacím umožňuje využívat neomezený potenciál cloudu. Díky ještě lepším funkcím a rostoucímu portfoliu kompatibilních zařízení zůstává řešení Nebula špičkou na stále náročnějším trhu.

Stále lepší funkce

Jakožto společnost, ve které se vše točí kolem zákazníků, Zyxel uživatelům už od svého založení nabízí nejpokročilejší technologie. A proto si náš tým Nebula jako svou prioritu určil, že bude průběžně zlepšovat a rozšiřovat už tak úctyhodné palety funkcí této cloudové platformy.

Klíčovými novinkami právě představené verze jsou:

  • Wireless health monitor, který automaticky analyzuje a optimalizuje výkon připojených přístupových bodů,
  • Facebook WiFi pro organizace, které se chtějí pomocí sociální sítě spojit se svými uživateli z řad hostů a těžit z nových marketingových možností.

Bezdrátový monitoring stavu WiFi na platformě Nebula překonává funkce konkurenčních řešení, které se v této oblasti většinou omezují na shrnutí základních informací o přístupovém bodu. „Administrátorům sice pomůže informace o tom, že přístupový bod má potíže, ale základní problém a příčinu to nevyřeší. A právě v tom tkví nedostatek některých konkurenčních cloudových služeb,“ vysvětluje Martin Bratičák, Regional Director CEE. „Monitorovací funkce platformy Nebula dokáží identifikovat a optimalizovat vysílací výkony a přetížení jednotlivých AP rozbalancováním zátěže na ostatní okolní AP, která jsou v dosahu a jsou méně zatížená, což organizacím šetří čas i peníze.“

Díky bohaté nabídce funkcí a stále rostoucímu počtu kompatibilních zařízení Nebula uživatelům otevírá nové možnosti. Tím ale přednosti našeho řešení nekončí. Přihlašovací portál platformy Nebula byl rozšířen o možnost Facebook WiFi, takže bez ohledu na svou velikost nyní společnosti mají k dispozici řadu analytických a marketingových nástrojů. A protože k připojení stačí použít přihlašovací údaje do sociálně sítě, hosté už nemusí obcházet personál a prosit o heslo.

Široká rodina síťových produktů

Portfolio produktů Nebula se dočkalo dalšího rozšíření. Díky nejnovějším přírůstkům v podobě šesti přístupových bodů řady WAC6100 a WAC6500 včetně outdoorových modelů řady WAC6500 se rodina cloudových produktů Nebula právě rozrostla na 34 členů. Každý přístupový bod NebulaFlex Pro je dodáván s roční licencí Professional Pack, takže noví i stávající uživatelé mohou skutečně naplno čerpat všechny výhody, které Nebula nabízí.

„Roční licence uživatelům dává skvělou příležitost poznat a ocenit celý rozsah cloudových služeb od společnosti Zyxel. Roční licenci od nás jako dárek navíc dostanou i ti uživatelé, kteří již tyto přístupové body nebo jakékoliv jiné zařízení NebulaFlex Pro používají,“ dodává Martin Bratičák, Regional Director CEE. Přístupové body navíc budou podporovat tři režimy správy, takže uživatelé mohou libovolně přepínat mezi jejich samostatnou správou přes IP adresu, provozem, který řídí kontrolér, a provozem, který přes cloud řídí platforma Nebula.

Společnost Zyxel již nyní pro svou cloudovou platformu chystá další funkce a aktualizace, které zajistí, že Nebula i nadále zůstane preferovaným síťovým řešením pro všechny organizace, které chtějí těžit z bezmezných možností cloudu.

Související články

Leave a Comment