Okta a VMware navázaly partnerství

Okta Identity Cloud

Společnosti Okta, nezávislý poskytovatel služeb ověřování identity pro podniky, a VMware koncem května oznámily navázání partnerství a zavedení integrace mezi platformou VMware Workspace ONE a službou Okta Identity Cloud. Cílem je umožnit zákazníkům snazší a bezpečnější přechod do cloudu s využitím stávajících technologií a zjednodušit správu IT.

Podniky dnes potřebují umožnit zaměstnancům práci odkudkoli a na jakémkoli zařízení. Vzhledem ke stoupajícímu množství aplikací a zařízení musí být přístup k datům možný pouze po ověření údajů o uživateli, zařízení, aplikaci a síti. Podniky tedy v rámci politiky nulové důvěry musí hledat způsoby, jak zabezpečit data a zároveň maximálně usnadnit práci svým zaměstnancům.

Platforma pro digitální pracovní prostředí VMware Workspace ONE spojuje špičkové nástroje pro jednotnou správu koncových bodů s nejkomplexnějším zajištěním dodržování pravidel u připojených zařízení a podmíněným přístupem. Uživatelům poskytuje jednoduchý, snadný a bezpečnější přístup k podnikovým aplikacím. Okta Identity Cloud umožňuje podnikům jednak spravovat rozšířený okruh svých uživatelů, jednak jim pomáhá budovat personalizované a bezpečné zákaznické aplikace. Spojením těchto technologií vzniká jediné centrum pro bezpečný přístup zaměstnanců k veškerým aplikacím, službám a zařízením v digitálním pracovním prostředí, což podnikům poskytuje širší možnosti volby a větší flexibilitu.

Související články

Leave a Comment