Úložiště, které rozumí hlasovým povelům

WD My Cloud

WDNedávno se na trhu objevilo zařízení pro zálohování dat, které určeno především pro neznalce problematiky. Ve všem mu vychází vstříc, a tak většinu akcí, jako je ukládání dat, zálohování a podobné činnosti, provádí zcela automaticky.

V inovované verzi, která byla představena na právě probíhajícím veletrhu CES 2018 v Las Vegas však přibyla další možnost, jak uživatelům usnadnit obsluhu toho jedno- nebo dvoudiskového zařízení. Nové možnosti ovládání hlasem pro streamování souborů prostřednictvím zařízení Smart Home

Úložiště WD My Cloud Home napomáhá uživatelům ukládat, uchovat a organizovat digitální obsah na jednom centralizovaném místě. Úložiště My Cloud Home v prostředí Smart Home nyní spolupracuje s oblíbenými zařízeními, která podporují službu Amazon Alexa a to tak, že uživatelé mohou přistupovat k uloženým hudebním souborům prostřednictvím hlasových příkazů. Aplikace My Cloud Home nyní spolupracuje také s technologií Google Chromecast a umožňuje uživatelům streamovat video, televizní pořady a filmy na televizní obrazovku chytrých televizí i zařízení podporujících Chromecast.

-LiM

Související články

Leave a Comment