3M migruje na AWS

3M global

Americký konglomerát 3M přesouvá svou podnikovou IT infrastrukturu do cloudové infrastruktury AWS v rámci projektu digitální transformace.

Firma uvedla, že bude migrovat systémy pro účetnictví, výrobu, elektronický obchod a další do cloudové platformy tech giganta, aby se zlepšila její globální činnost.

3M, formálně Minesotská těžební a výrobní společnost, je 100letá americká korporace, která poskytuje rozmanité spektrum služeb na trzích, jako je zdravotnictví, automobilový průmysl, výroba a řada dalších oblastí.

Jejích 96 000 zaměstnanců používá podle společnosti 51 různých technologických platforem. V budoucnu se plánuje napojit na portfolio služeb AWS, jako je strojové učení, analytika, storage, zabezpečení a databáze, které zefektivňují obchodní procesy a splňují měnící se požadavky zákazníků.

„AWS se svými osvědčenými zkušenostmi a vysoce výkonnou globální infrastrukturou přinese agilnost, rychlost a škálovatelnost, kterou společnost 3M potřebuje ke spuštění nových obchodních procesů a modelů služeb,“ řekl John Turner, CIO ve společnosti 3M.

“Těšíme se na rozšíření našeho využívání portfolia služeb AWS, včetně analytiky a strojového učení, abychom získali lepší přehled a stali se v cloudu ještě více agilní společností.”

Zdroj: cloudpro.co.uk

Související články

Leave a Comment