Google otevřel cloudovou oblast v Salt Lake City

paypal datacenter

Google otevřel oblast cloudu v Salt Lake City v Utahu.

Region Salt Lake City je třetí oblastí Google Cloud v západních Spojených státech, šestým regionem po celém světě a 22. celosvětově.

PayPal se nastěhuje
Společnost pro online platby PayPal bude migrovat klíčové části své infrastruktury do nového regionu. Podle společnosti, PayPal si vybrala nový region Salt Lake City kvůli jeho blízkosti k jeho stávajícímu nasazení v datovém centru Aligned Energy ve West Jordan v Utahu.

Dan Torunian, viceprezident PayPal pro zaměstnanecké technologie a zkušenosti a datová centra, uvedl: „Rozšíření našich vztahů se službou Google Cloud nám poskytuje přístup k novým funkcím a možnostem, které nám pomáhají spravovat sezónní nárůsty platebních transakcí a snižují náklady a složitost regionálního rozšiřování.“

Google v posledních několika letech investoval značně do svých amerických datových center a kanceláří, přičemž společnost slibuje letos 10 miliard dolarů na infrastrukturu, což je mírně pokles z loňských 13 miliard dolarů.

Investice do roku 2020 budou zaměřeny na 11 států: Colorado, Georgie, Massachusetts, Nebraska, New York, Oklahoma, Ohio, Pensylvánie, Texas, Washington a Kalifornie.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment