AWS a DXC Technology spojují síly

AWS a DXC Technology

AWS a DXC Technology dnes oznámily významné prohloubení vzájemné spolupráce. Nová víceletá globální dohoda umožní DXC Technology svým zákazníkům nabízet, prodávat a dodávat cloudové služby AWS s vlastní přidanou hodnotou. Kromě toho vznikne nová integrovaná DXC – AWS divize vedená Johnem Hollandem, která zahrne celý proces od návrhu řešení až po jeho dodání klientovi. Zákazníkům z řad největších světových firem umístěných na žebříčku Fortune 1000 tak umožní urychlit přechod na AWS cloud, transformovat aplikace a inovovat podnikání.

Integrovaná divize DXC-AWS nabídne zákazníkům bezpečná řešení založená především na cloudových technologiích. Díky tomu budou moci ve svých oborech lépe inovovat, budou pružnější a snadněji se přizpůsobí dynamicky se měnícím podmínkám na trhu jak co do rychlosti, tak co do rozsahu. Souběžně také zmodernizují svoje činnosti i procesy a připraví se tak na digitální éru.

Výhody plynoucí z posílení celosvětové spolupráce DXC a AWS pocítí i zákazníci v České republice. „Plánujeme realizovat významné investice do nových zaměstnanců i do procesů umožňujících certifikaci na Amazon Web Services. Digitální svět je čím dál více propojený, a české firmy v něm díky nám budou mít větší šanci uspět,“ uvedl výkonný ředitel DXC Technology pro Českou republiku Bedřich Max Luft.

Související články

Leave a Comment