Citrix se stává Microsoft Direct poskytovatelem cloud služeb

Citrix cloud

Společnost Citrix se stala poskytovatelem služeb cloud computingu společnosti Microsoft Direct a nabízí tak uživatelům možnost zakoupit si produkty Citrix spolu s licencemi společnosti Microsoft 365 a Azure.

Společnost uvedla, že partnerství by také pomohlo zákazníkům snížit počet transakcí, které byly požadovány v rámci nákupu, a urychlit proces zavádění.

Podle společnosti Citrix obě společnosti uznávají, že přechod na cloud může být pro zákazníky složitý a mnozí potřebují odborné pokyny, které jim pomohou naplánovat a provést jejich migraci.

Kombinovaná řešení Citrix a Microsoft budou k dispozici také prostřednictvím poradců řešení společnosti Citrix a poskytovatelů služeb obou firem.

Prvním společným produktem bude služba “Desktop-as-a-service” (DaaS), která je k dispozici jako součást virtuální desktopové aplikace Microsoft Windows, a umožňuje zákazníkům zakoupit virtuální desktop připravený Citrix přes Azure.

Kromě nabídky DaaS Citrix uvedla, že spolupráce bude zajišťovat integraci technologií v rámci svých síťových a analytických služeb.

Společnost Microsoft rozšiřuje v posledních měsících své partnerské ekosystémy a společnost Computacentre se stává jednou z prvních firem nabízejících službu Microsoft Managed Desktop (MMD), která nabízí zákazníkům možnost, aby společnost Microsoft spravovala zařízení zaměstnanců zákazníka.

Související články

Leave a Comment