CloudKnox získává 12 milionů dolarů

cloudknox

CloudKnox, poskytovatel autorizace identity pro hybridní a multi-cloudová prostředí, si zajistil v rámci kola financování 12 milionů dolarů, aby se urychlily plány produktů a uvedení na trh.

Společnost nabízí cloudovou bezpečnost založenou na neustálém rozhodování, sledování, přizpůsobování a reagování na rizika správy a přístupu (IAM) v reálném čase. Jeho zajímavě pojmenovaný Privilege Creep Index (PCI) jako součást řídicího panelu pomáhá organizacím posoudit a zlepšit jejich pozici.

CloudKnox navázala partnerství s Amazon Web Services (AWS), jako pokročilý technologický partner, jakož i se společností VMware. Společnost oznámila v srpnu spuštění své cloudové bezpečnostní platformy pro hybridní VMware Cloud v nabídce AWS.

Podle studie společnosti AllCloud – dalšího partnera primárně zaměřeného na AWS – téměř tři čtvrtiny soukromých pracovních zátěží podniků, dle dotazování od 150 osob s rozhodovací pravomocí v oblasti IT, používaly VMware s další tendencí růstu.

“Viděli jsme výjimečný růst od zákazníků, kteří se snaží řešit riziko v jejich cloudové infrastruktuře,” uvedl Balaji Parimi, generální ředitel a zakladatel CloudKnox. “To nás přivedlo k předběžnému zajištění dalšího kola financování, abychom využili přijetí na trhu a urychlili expanzi našich zákazníků.”

Mezi členy obsazení, které se připojí ke správní radě CloudKnox, patří Stephen Ward, CISO z The Home Depot a Suresh Batchu, spoluzakladatel a CTO v poskytovateli řízení mobility (EMM) MobileIron. Ward poznamenal, že CloudKnox měl „přesvědčivou“ vizi nepřetržité detekce a proaktivní měření pro zabezpečení cloudu.

Toto kolo vedlo Sorenson Ventures za účasti různých raných investorů, včetně ClearSky Security, Dell Technologies Capital a Foundation Capital.

Zdroj: cloudcomputing-news.net

Související články

Leave a Comment