Deutsche Telekom rozšiřuje nabídku Cloud of Things

Cloud of Things

Společnosti Deutsche Telekom a Software AG oznámily strategické partnerství v oblasti poskytování služeb IoT v globálním měřítku, což Deutsche Telekom a její dceřiné společnosti T-Systems umožní rozšířit nabídku Cloud of Things s využitím platformy Cumulocity IoT společnosti Software AG.

Toto německé partnerství přinese oběma stranám výhody na mezinárodním trhu IoT. Díky spojení odborných znalostí a zdrojů budou moci obě společnosti expandovat po USA, Německu a dalších evropských zemích.

„Jsme rádi, že můžeme rozšířit dosah a možnosti platformy Cloud of Things IoT společně s naším partnerem,“ uvedl Adel Al-Saleh, generální ředitel společnosti T-Systems a člen představenstva společnosti Deutsche Telekom. „Technologie společnosti Software AG je pro nás klíčová, protože nám umožňuje škálovat již úspěšné služby a zavádět nové funkce, což nám umožní proniknout do nových odvětví. Naše strategické partnerství nám pomůže pokračovat v inovacích a poskytovat nejlepší možnou platformu a služby pro klienty, a to pro podniky i Mittelstand.“

„Toto partnerství nám umožňuje nabízet kompletní řešení IoT pro ekonomiku v reálném čase,“ uvedl Sanjay Brahmawar, CEO Software AG. „S Deutsche Telekom nabízíme nejkonkurenceschopnější platformu! Zákazníci mohou zjednodušit svá řešení IoT pomocí samoobslužných analýz a získat přehled o tom, jak urychlit své podnikání pro plně propojenou budoucnost.“

T-Systems použije připojenou architekturu Cumulocity IoT jako novou základnu pro svou integrovanou platformu Cloud of Things IoT. Cloud of Things je páteří, která podporuje celou řadu kritických zákaznických aplikací, např. dálkově monitorovat, řídit a ovládat připojená zařízení a stroje. Tato platforma poskytuje široký rozsah informací, které pomáhají snižovat náklady, zvyšovat efektivitu, zvyšovat zabezpečení a vytvářet nové hodnoty konverzí nezpracovaných dat do business intelligence.

Deutsche Telekom a T-Systems tak budou schopny obsluhovat mnohem širší a rozmanitější globální trh. Cloud of Things bude nyní fungovat v multi-cloudovém prostředí, což umožní rychlejší škálování zákaznických požadavků a přidání mnoha nových funkcí, včetně Streaming Analytics, Micro Services či nových protokolů. Tato vylepšení umožní plně realizovat potenciál této integrované platformy a využívat ji i ve zcela nových odvětvích, jako je např. inteligentní domácnost.

Zdroj: Deutsche Telekom

Související články

Leave a Comment