Flash disk Verbatim Store ‘n’ Go USB-C

Flash disc Verbatim Store 'n' Go USB-C

USB-C standard bude, zejména díky směrnici Evropské unie, dominovat na trhu spotřební elektroniky. Výrobci se budou muset přizpůsobit, ať se jim to líbí nebo ne, a tak se také děje. Společnost Verbatim nedávno představila novinku v podobě flash disku s USB-C konektorem, který lze použít pro všechna kompatibilní zařízení.

USB-C flash disk VerbatimFlash disk Verbatim Store ‚n‘ Go umožňuje rychle a snadno ukládat a přenášet soubory mezi zařízeními kompatibilními s USB-C. Disk se jednoduše zapojuje do portů typu C, což je nyní běžný standard pro notebooky, telefony a tablety, a není třeba žádný adaptér. Díky rozhraní 3.2 Gen 1 a přenosové rychlosti až 100 BM/s, lze bez problémů flash disk Store ‚n‘ Go použít k rychlému přenosu větších souborů nebo více souborů najednou.

Tento velmi elegantní USB disk má zasouvací konektor USB-C, díky kterému je ideální pro použití na cestách, protože tak neztratíte kryt a konektor je chráněn v pouzdře, i když jej zrovna nepoužíváte.

VerbatimFlash disk Store ‚n‘ Go USB-C, nejnovější ze široké řady USB klíčenek od společnosti Verbatim, je nyní k dispozici v kapacitách 32 GB (PN49457), 64 GB (PN49458) a 128 GB (PN49459).

Flash disk je kompatibilní s USB-C / USB-C 3.2 Gen 1 a s operačními systémy Windows 10/8/7 a Mac OS X 10.6 a vyšší.

Související články

Leave a Comment