Health On Cloud rozšiřuje své globální působení o inovativní lékařskou platformu metaverza

CURISALL Health On Cloud

Společnost Health On Cloud oznamuje globální rozšíření své revoluční platformy metaverza pro lékařské konzultace CURISALL spolu s platformou pro lékařské vzdělávání MEDTIS. Toto rozšíření je naplánováno na rok 2024 do Kazachstánu, Kolumbie a několika dalších zemí Latinské Ameriky. Jde o strategický krok, který podtrhuje závazek této společnosti využívat technologii metaverza pro vzdálené lékařské a vzdělávací služby.

Mike Dowding, ředitel pro inovace (CIO) ve společnosti Health On Cloud, vyjádřil své nadšení z této iniciativy a uvedl: „Využití technologie metaverza pro vzdálené lékařské a vzdělávací služby má obrovský potenciál, zejména ve venkovských komunitách v rozvojových zemích s omezeným přístupem ke kvalitním zdravotnickým službám.”

Společnost Health On Cloud se zaměřuje na zprovoznění globálně propojené Virtuální univerzitní nemocnice, která se skládá z Meta-Versity a Cloud Hospital. V souladu s vizí WHO chce Health On Cloud vytvořit svět, kde nebude nikdo vyloučen z přístupu k lékařským službám.

K dosažení tohoto cíle využívá společnost HOC své technologie a v několika zemích, zejména v Kolumbii, zavádí nejmodernější digitální zdravotnická řešení. Společnost HOC hodlá postupně zavést CLOUD HOSPITAL a META-VERSITY v Kolumbii v rámci společné studie proveditelnosti, na níž se podílejí přední místní zdravotnická zařízení a globální průmysloví partneři. Cílem je zajistit zdraví občanů země a posílit její zdravotnické kapacity, což přispěje k jejímu dlouhodobému blahobytu. Kromě toho se společnost Health On Cloud snaží shromažďováním lékařských údajů prostřednictvím konzultací na dálku přispět k vyvíjení nejnovějších inovací v oblasti zdravotnických technologií.

Cílem této studie je rozšířit tyto technologie za hranice Kolumbie a postupně je zavést do sousedních zemí. Po Kolumbii se uvažuje o zavedení digitálních zdravotnických řešení i v dalších latinskoamerických zemích, které jsou relativně geograficky omezeny amazonskou džunglí.

Společnost Health On Cloud dále rozšíří svůj vliv prostřednictvím cloudové vzdělávací platformy MEDTIS, která nabízí specializované kurzy v oblasti onkologie, kardiologie a neurologie. Platforma využívá technologii rozšířené reality a poskytuje také lékařská školení ve virtuální realitě pro zdravotnické pracovníky.

Tato iniciativa je významným krokem k vytvoření světa, kde jsou základní lékařské služby dostupné všem. Cílem společnosti Health On Cloud je být průkopníkem integrace metaverza a zdravotní péče v mezinárodním měřítku a umožnit lidem na celém světě přístup ke špičkové lékařské péči od předních odborníků díky spojení metaverza a zdravotní péče.

Dr. Sanghoon Jheon, prezident Asijské společnosti kardiovaskulární a hrudní chirurgie, založil pro urychlení této iniciativy Alianci chytrých nemocnic, která se zavázala zlepšit celosvětovou dostupnost lékařské péče, vzdělávání, bezpečnost pacientů a spokojenost zákazníků prostřednictvím zavádění informačních a komunikačních technologií a technologií metaverza. Mezi významné členy této aliance patří skupina nemocnic Seoul National University Hospital Group a Asan Medical Center v Jižní Koreji i přední instituce ve Velké Británii, Singapuru a USA, jako je Manchester University NHS Foundation Trust. Společnost Health On Cloud je klíčovým členem Aliance chytrých nemocnic (Smart Hospital Alliance, SHA) a snaží se podporovat rozvoj zdravotní péče prostřednictvím technologií a mezinárodních partnerství.

„Kromě konzultací na dálku, personalizovaného lékařského poradenství a inovativních vzdělávacích iniciativ se společnost Health On Cloud zavázala podporovat transformační projekty v simulačních centrech, rozvíjet výzkum v oblasti genomiky tropických nemocí a být průkopníkem včasného odhalování rakoviny. To vše dokládá naše odhodlání podporovat zdravější a propojenější svět,” uzavřel Tim Jheon.

TZ

Související články

Leave a Comment