Home office bezpečněji a snadněji

98938_Lifestyle 870

Verbatim logoNyní se v mnoha případech trend práce z domova stane trvalou součástí pracovního procesu. Může to ale být technologická výzva, hlavně pro ty, kteří na to předtím nebyli zvyklí. Mít po ruce správná zařízení, která vás udrží ve spojení, pracovat efektivně a spolehlivě zálohovat, může být životně důležité. Řada datových úložišť a příslušenství společnosti Verbatim, vám dá pocit jistoty, že tu vaše zařízení bude vždy, když ho budete potřebovat nejvíce!

Zde jsou některé produktové tipy, které vám pomohou práci na home office zefektivnit a zabezpečit:

49353 Angled SSD 1Interní SSD

Nahrazením starého HDD nebo SSD novým vysoce výkonným SSD diskem od společnosti Verbatim, můžete výrazně zvýšit výkon systému, díky čemuž je počítač rychlejší a programy umožňují při home office efektivnější multitasking.

Externí disk Store ́n ́Go USB 3.0

Ukládejte a přenášejte své digitální pracovní soubory na tento skutečně přenosný disk. Jeho stylový design sedí úhledně na moderní desce stolu jako dokonalý doplněk k vašemu notebooku.

 

Bezpečnost

53193 53194 53195 53223 53227 Lifestyle_01 HDDPoužíváte firemní data mimo kancelář? Pokud ano, použijte šifrovaná řešení, která jsou kompatibilní a bezpečná.

AES (Advanced Encryption Standard), pokročilý algoritmus šifrování, který se využívá po celém světě k zabezpečení citlivých dat.

256 bitů označuje délku šifrovacího klíče použitého k šifrování datového proudu nebo souboru. Hacker by k prolomení potřeboval projít 2256* různých kombinací. Proto šifrování pomocí AES ještě nikdy nebylo prolomeno a je bezpečné proti útokům hrubou silou.

98938_Lifestyle

Optické disky

Pro ochranu vašich dat je samozřejmě také potřeba mít data zálohovaná a archivovaná offline.

Optické disky jsou i nadále nejlepším formátem pro dlouhodobé ukládání důležitých souborů. Optické disky společnosti Verbatim umožňují snadné připojení a vytváření záloh všech základních kancelářských souborů a dokumentů.

 

 

49540 Lifestyle Desk ShotRozbočovače a adaptéry

Práce z domova může vyžadovat použití dalšího příslušenství pro váš notebook, tablet nebo telefon. Verbatim má řadu víceportových rozbočovačů a adaptérů, které vám pomohou při práci s různými typy zařízení.

49045 Packaging Flat

 

Myši

Při home office často pracujeme na notebooku nebo počítači déle než v kanceláři, a proto možná kromě pravidelných přestávek, budete potřebovat pohodlnou myš.

Bezdrátová optická myš Deluxe s 8 tlačítky, má hladký ergonomický design a je tvarovaná tak, aby se snadno držela, díky čemuž uživatel zůstane po hodinách práce v pohodlí. Pokud chcete něco barevnějšího, Go-Nano je speciálně navržen pro pohodlí a ovládání s hladkým, texturovaným úchopem.

A co víc, obě myši jsou bezdrátové, což minimalizuje jakýkoli kabelový nepořádek u vašeho domácího kancelářského stolu!

 

Související články

Leave a Comment