IDC: Avaya byla označena za hlavního hráče v oblasti CPaaS

cloud CPaaS

Společnost Avaya byla označena za „hlavního hráče“ v hodnocení IDC MarketScape pro celosvětový trh komunikačních platforem poskytovaných formou služby (CPaaS) v roce 2021. Hodnocená platforma Avaya OneCloud CPaaS umožňuje organizacím v daném okamžiku využívat všechny pokročilé možnosti spolupráce a komunikace i interní systémy a aplikace v rámci jediného řešení, aniž by mezi nimi museli přepínat či jinak přerušovat práci.

Průzkum trhu IDC MarketScape: Worldwide CPaaS 2021 Vendor Assessment hodnotí poskytovatele komunikačních platforem jako služby z pohledu nabídky produktů a služeb, silných a slabých stránek hodnocených řešení, a současných i budoucích faktorů tržního úspěchu daných dodavatelů

Podle IDC společnost Avaya „disponuje desítkami let zkušeností, přičemž v posledních dvou letech se ve vývoji výrazně posunula a nabízí ucelenější a těsněji integrovanou platformu, která ji staví do pozice hlavního hráče na trhu CPaaS. Zákazníci by měli o Avaya uvažovat s ohledem na její hluboké odborné znalosti a schopnosti integrace s platformami sjednocené komunikace (UC), call centry nebo CRM. Avaya nabízí i dlouholeté zkušenosti s vývojem řešení pro komunikaci se zákazníky škálovatelné dle potřeby organizací“.

IDC předpokládá nárůst trhu CPaaS v celosvětovém měřítku z hodnoty 4,3 miliardy dolarů v roce 2019 na 17,7 miliardy dolarů v roce 2024, což představuje 33% nárůst. Avaya OneCloud CPaaS umožňuje v pravdě agilní přístup – předpřipravené funkční bloky spolu s možností vlastního přizpůsobení umožňují zkrátit dlouhodobé projekty integrující platformy pro firemní komunikaci a spolupráci původně trvající roky či měsíce na týdny, dny a hodiny.

TZ

Obrázek: Avaya

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment