Jednoterabajtový flash disk s USB-C je tu!

SanDisk small

WDNa právě probíhajícím veletrhu CES 2018 v Las Vegas byl představen USB flash disk s kapacitou 1 TB, který je možné používat i jako záložní zařízení.

Společnost Western Digital uvádí technologický milník. Tentokrát představuje náhled do budoucnosti flash disků a uvádí světově nejmenší 1 TB USB zařízení s rozhraním USB Type-C, které na malém prostoru uchová enormní množství dat.

Dále představuje světově nejmenší USB flash disk s kapacitou 256 GB. SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive je nízkoprofilový USB disk pro všechny, kdo chtějí přidat vice fotografií, hudebních souborů, videí nebo her do svých notebooků, tabletů, herních konzolí a audio systémů. Kapacita 256 GB poskytuje uživatelům flexibilitu a rozšiřuje snadnou přístupnost k digitálnímu obsahu, například až 14 000 fotografií, deseti hodin Full HD videa a 16 000 hudebních skladeb a ponechá ještě 64 GB pro další dokumenty a soubory. Samozřejmostí je také využití tohoto zařízení pro ukládání dat, ať potřebných či už nepotřebných ve formě živých záloh nebo archivu uzavřených projektových souborů.

-LiM

Související články