Lumen a VMware rozšiřují partnerství

cloud computing

Společnosti Lumen Technologies a VMware oznámily významné rozšíření vzájemné spolupráce s cílem urychlit návrh, vývoj a zavádění systémů pro edge computing a řešení pro bezpečnější práci odkudkoli. Díky spojení svých schopností umožní společnosti Lumen a VMware zákazníkům poskytovat novou úroveň uživatelské zkušenosti u libovolné aplikace na libovolném zařízení, od globálního cloudového jádra po okraj distribuované sítě.

Automatizované továrny. Chytrá města. Telemedicína. Tyto na interakce náročné aplikace vyžadují koordinaci výpočetních, síťových a datových prostředků blíže zákazníkovi kvůli nižší latenci a lepšímu zabezpečení. Společnosti Lumen a VMware založí společnou inovační laboratoř, kde spojí své architektury a design jako základ pro pokročilé pracovní zátěže a budou synergicky využívat své marketingové a prodejní zdroje. Jejich týmy se zpočátku zaměří na společný vývoj řešení pro portfolio řízených služeb společnosti Lumen v těchto hlavních oblastech:

  • Edge computing: Certifikování integrace VMware Tanzu Basic se službou Lumen Edge Bare Metal a Lumen Dynamic Connections. Toto spojení zákazníkům umožní vybudovat bezpečnější systém poskytování softwaru a rychle nasazovat nové aplikace vyvinuté specificky pro okraj infrastruktury, na vyžádání, blíže místu digitální interakce.
  • Práce odkudkoli: Začlenění platformy VMware SASE pro bezpečný přístup na okraji sítě – včetně VMware SD-WAN a VMware Workspace ONE – do souboru řešení Lumen. Mnoho firem má v dnešní době zaměstnance geograficky rozptýlené. Tradiční řešení jako paprskově uspořádaná VPN jsou proto zastaralá a nevyhovující. Tato iniciativa pomůže zákazníkům jednodušeji zavést architekturu SASE s cílem dosáhnout spolehlivosti a výkonu tradiční sítě a poskytovat špičkovou zákaznickou i zaměstnaneckou zkušenost v rámci modelu nulové důvěry.
  • Bezpečnost: Propojení řešení VMware Carbon Black Cloud Endpoint a VMware Carbon Black Cloud Workload s bezpečnostním zpravodajstvím laboratoří Black Lotus, které patří společnosti Lumen a zabývají se výzkumem hrozeb. Podniky se budou schopné lépe bránit kybernetickým hrozbám již na koncových zařízeních, a to s pomocí kombinace bezpečnostní analýzy využívající jednu z nejprovázanějších informačních sítí na světě, špičkového řešení na ochranu koncových bodů a virtualizace datových center.

Obrázek: starline/Freepik

 

Související články

Leave a Comment