Microsoft oznámil novou Azure oblast v Hebei v Číně

Azure China 21Vianet

Během konference Ignite byl oznámen region China North 3 v Hebei, který bude pátým v této zemi. Microsoft má také region na Tchaj-wanu, který čínská vláda považuje za součást Číny.

Společnost uvedla, že nová oblast umožní více zákazníkům využívat Microsoft Cloud, včetně Microsoft Azure, Office 365, Dynamics 365 a Power BI. Společnost říká, že expanze by měla „efektivně zdvojnásobit“ kapacitu portfolia inteligentních cloudů společnosti Microsoft v zemi.

Stejně jako v předchozích regionech v Číně je Azure v Číně samostatnou službou prodávanou a provozovanou společností 21Vianet a v nezávislé specializované síti v Číně a určená k poskytování služeb podnikům působícím v dané zemi.

„Microsoft Cloud provozovaný společností 21Vianet byl prvním mezinárodním veřejným cloudem, který byl v Číně spuštěn v souladu s místním provozním partnerem. Naše inteligentní, důvěryhodná a neutrální cloudová platforma umožňuje statisícům vývojářů, partnerů a zákazníků z Číny i celého světa dosáhnout více díky technické inovaci a obchodní transformaci,“ řekl Alain Crozier, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Microsoft Region Greater China (GCR). „Nadcházející region posílí schopnosti, které pomohou dále rozvíjet místní talenty, stimulovat místní inovace, rozvíjet místní technologické ekosystémy a umožňovat podnikům v široké škále průmyslových odvětví dosáhnout více.“

První dva čínské regiony společnosti Microsoft, China East v Šanghaji a China North v Bejingu, byly spuštěny v roce 2014. Další zařízení ve stejných městech, China East 2 a China North 2, byla otevřena v roce 2018.

Společnost minulý týden oznámila Dr. HOU Yanga jako předsedu představenstva a generálního ředitele regionu Velké Číny.

Společnost Microsoft nedávno oznámila plány na spuštění nové oblasti Azure v Indonésii.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment