Nové paměťové karty na bázi 96vrstvových buněk 3D NAND

SDHC-SDXC420T

Společnost Transcend představila nové modely paměťových karet SD a microSD, které využívají 96vrstvové paměti 3D NAND flash umožňující jim uchovávat ještě větší množství dat. Tyto karty jsou určeny zejména pro profesionální použití, např. ve zdravotnických zařízeních, sledovacích systémech a platebních terminálech (POS).

Karty náleží do výkonnostní třídy A1, a s podporou specifikace SD 5.1, zaručující kontinuitu a rychlost provozu, bezproblémové ukládání velkého množství dat, fotografií, video souborů a hudby. Poskytují maximální rychlost čtení 95 MB/s a zápisu rovných 40 MB/s.

Nová série karet zahrnuje čtyři modely: dvě karty SD – SDHC/SDXC420T, SDHC/SDXC420I; a dvě microSD: microSDHC/SDXC420T, microSDHC/SDXC420I. Všechny uvedené produkty jsou vyrobeny na bázi 96vrstvových paměťových buněk 3D NAND flash, díky čemu umožňují uchovávat větší množství dat než klasické paměťové karty. Mimo to splňují také standardy UHS-I Speed Class 10.

Dodatečně se nová série karet od firmy Transcend prezentuje výjimečnou vytrvalostí. Karty jsou odolné proti vodě, otřesům, elektrostatickým výbojům, rentgenovému záření a přizpůsobeny jsou pro práci v širokém teplotním rozmezí. Karty jsou dostupné ve verzi s vyšší teplotní odolností (od –40°C do 85°C) nebo nižší odolností (od –25°C do 85°C).

Výrobce zaručuje životnost karet na úrovni 3000 cyklů vložení a vyjmutí a zároveň tříletou záruku na výrobek. Paměťové karty budou k dispozici na objednávku od listopadu 2019.

Související články

Leave a Comment