Polský Aircom nasazuje cloudové řešení Infor CloudSuite Automotive

Aircom Automotive

Společnost Aircom Automotive, polský subdodavatel do automobilového průmyslu, nasadila řešení Infor CloudSuite Automotive na platformě Amazon Web Service (AWS) s cílem podpořit mezinárodní expanzi.

Aircom Group je polská skupina firem, jež dodává kompletní sady pro opravu pneumatik OEM výrobcům a vyrábí vzduchové kompresory do sedadel.

„Hledali jsme plně škálovatelné řešení, které by nám umožnilo zefektivnit procesy a také podpořit dynamický rozvoj našeho byznysu,“ řekl Dominik Gschwender, výkonný ředitel Aircom. „Podnikání v mezinárodním měřítku je spojeno s celou řadou výzev, které musíme překonávat. Distribuovaná výroba, řízení dodavatelského řetězce, efektivní podpora zákazníků a propojení všech procesů jsou jen některé z nich. A navíc naše firma zažívá rychlý růst, když jsme zahájili výrobu v Indii a Mexiku, což v konečném důsledku znamená, že potřebujeme profesionální, prověřené nástroje k podnikovému řízení.“

Volba tak padla na řešení Infor CloudSuite Automotive, které firmě poskytuje přístup ke škálovatelnému a ucelenému řešení s minimálními náklady na infrastrukturu. Hlavním důvodem volby byla odvětvové-specifická funkčnost řešení s předpřipravenými automotive postupy umožňující rychlou a cenově efektivní implementaci. Podle názoru vedení je nejlepší alternativou podporující obchodní záměry v oblasti mezinárodního podnikání.

Klíčovým implementačním cílem je výměna aktuálního systému za modernější řešení se širší a prověřenou funkčností, které podpoří rozvoj Aircom. Cloudové řešení Infor nabízí flexibilní způsob podpory globálního růstu, zejména pak v Číně, Indii a Mexiku.

„Infor CloudSuite Automotive a Infor Implementation Accelerator for Automotive nám pomohou se co nejlépe připravit na potřeby automotive OEM zákazníků. Protože se jedná o multi-tenantní řešení, bude pravidelně společností Infor aktualizováno o nové funkčnosti a inovace v automobilovém průmyslu. To nám umožní se vyhnout náročným systémovým upgradům a nasazovat nové funkčnosti, aniž bychom vystavili firmu riziku prostojů z důvodu dlouhých implementačních projektů,“ dodal Dominik Gschwender.

Po nasazení bude systém využíván nejdříve cca 100 zaměstnanci v Polsku, a poté bude implementován také v dalších zemích.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment