Pure Storage přináší blokové úložiště v prostředí Microsoft Azure

Pure Storage Microsoft Azure

Společnost Pure Storage oznámila všeobecnou dostupnost úložiště Pure Cloud Block Store na Microsoft Azure Marketplace. Díky společnému datovému plánu napříč prostředími více cloudů mohou zákazníci přecházet do cloudu dle své konkrétní situace. Vedle bezproblémové přenositelnosti aplikací do cloudu mají možnost doplňovat lokálně (on-premise) provozované úlohy pomocí cloudových řešení pro vývoj a testování, obnovu po havárii nebo vysokou dostupnost.

Výhody cloudu, zejména jednoduchost správy, cena dle spotřeby a bezproblémové upgrady, jsou pro firmy stále lákavější. Uvědomují si, že nejlepším způsobem, jak dosáhnout svých cílů, je implementace hybridního přístupu k IT. Podle prognóz společnosti IDC vyřeší do konce letošního roku více než 90 % podniků své požadavky na infrastrukturu pomocí kombinace řešení on-premises, vyhrazených soukromých cloudů, několika veřejných cloudů a současných platforem.

Řešení Pure Cloud Block Store poskytuje bezproblémovou mobilitu dat mezi on-premise a cloudovými prostředími. Prostředí je konzistentní bez ohledu na to, kde konkrétně jsou data uložena (lokálně, v cloudu, hybridním cloudu nebo multicloudu).

Obrázek: YouTube

TZ

Související články

Leave a Comment