Speciální microSD karta

WD Purple

Paměťová karta microSD Western Digital Purple doplňuje portfolio paměťových médií pro dohledové kamerové systémy typu Edge-to-Core a umožňuje uložit, transformovat a uchovat data z kamerových bezpečnostních systémů v reálném čase a k těmto datům snadno přistupovat.

Nárůst videa v rozlišení 4K Ultra HD, rozvoj aplikací pro umělou inteligenci (AI) a pro analýzu dat i celkový růst objemu dat z bezpečnostních kamerových systémů vedl společnost Western Digital Corporation k rozšíření nabídky paměťových médií řady Purple určených pro segment dohledových systémů. Společnost nyní uvádí novou paměťovou kartu Western Digital Purple microSD speciálně vyvinutou pro potřeby moderních bezpečnostních kamer a periferních systémů.

Ať už se jedná o firemní nebo soukromý bezpečnostní monitoring osob a majetku, video záznam sloužící pro analýzu spotřebitelského chování nebo například aplikace pro rozpoznávání obličeje, v každém případě je zachycení a vyhodnocení každého okamžiku rozhodující. Nová paměťová karta je optimalizovaná pro nepřetržitý provoz video kamer (24/7), a proto se může obsluha dohledových systémů vždy spolehnout na její odolnost a spolehlivost i v případě nepřetržitého pracovního zatížení, jaké se odehrává na poli dohledových systémů. Díky mimořádnému výkonu karta uloží a uchová video záznam v různých formátech a rozlišeních HD u současných i budoucích aplikací, včetně 4K Ultra. Současně karta usnadní přenos dat do centrálních systémů pro analýzu a okamžité využití dat. Karta odolá nárazům i vlhkosti a zajistí spolehlivý záznam videa v rozličných provozních podmínkách, včetně venkovního použití i v zimním období nebo v uzavřených WDprostorech s vysokou teplotou a vlhkostí.

Nová paměťová karta Western Digital Purple MicroSD je navržena tak, aby podporovala široké spektrum záznamů v různých rozlišeních a formátech. Mezi její další přednosti patří:

  • Odolné provedení pro nepřetržitý záznam: až 1000 cyklů PE.
  • Funkcionalita Card Health Status usnadňuje práci s paměťovou kartou: jedinečný monitoring stavu karty u kompatibilních kamer přináší uživatelům a integrátorům informace o stavu dostupné kapacity, hodnotné informace o životnosti karty, doporučené údržbě a bere na sebe starosti s obsluhou karty.
  • Vysoký výkon pro video záznam nové generace: karta nabízí rychlost sekvenčního čtení až 80 MB/s a sekvenčního zápisu až 50 MB/s a podporuje rychlostní třídy Speed Class 10 a UHS Speed Class 11.
  • Spolehlivý záznam videa v různě náročných podmínkách: karta je navržena pro použití v prostředí s teplotami od -25 °C do 85 °C, což garantuje bezchybný záznam ve venkovním i uzavřeném prostoru.
  • Vysoká kapacita pro záznam i v případě výpadku sítě: aktuálně nabízená kapacita karty je až 64 GB.

Produktové portfolio Western Digital Purple vytváří optimální prostředí pro data

Nová paměťová karta Western Digital Purple microSD doplňuje ucelené portfolio produktů pro uchování dat, které jsou speciálně navrženy pro potřeby dnešních dohledových systémů. Tyto produkty zahrnují pevné disky HDD WD Purple pro vysoké objemy dat NVR a DVR systémů a pevné disky HDD řady Ultrastar® pro využití v serverech typu back-end, které mají na starosti analýzu a vyhodnocování dat. Tyto produkty dohromady poskytují systémovým integrátorům dohledových systémů kompletní řešení pro záznam, uchování dat, přístup k datům i jejich transformaci. Navíc společnost Western Digital nabízí originální řešení pro systémové integrátory a výrobce systémů využívající paměťová média v podobě průmyslové řady paměťových karet pod značkou SanDisk, které jsou určeny pro využití v kamerách a dalších digitálně propojených zařízeních.

Nová paměťová karta Western Digital microSD Purple bude k dostání prostřednictvím autorizovaných distributorů a reselerů během dubna 2018 v kapacitách 32 GB a 64 GB s doporučenou cenou 19 USD a 32 USD.

Související články

Leave a Comment