ThousandEyes spouští nový EU Cloud Region, který má sloužit růstu evropských zákazníků

ThousandEyes Browser Synthetics

Společnost ThousandEyes rozšířila svou globální přítomnost spuštěním nového cloudového regionu EU.

Nový EU Cloud Region, který je připraven k okamžitému provozu, hostovaný v datovém centru založeném na AWS ve Frankfurtu v Německu, bude sloužit rostoucí základně zákazníků společnosti využívajících cloudové a internetové zpravodajské technologie ThousandEyes v Evropské unii (EU) a regionu EMEA.

Poslední dva roky vedly společnosti k urychlení svých projektů digitální transformace, což znamená, že přijetí cloudu, migrace na SaaS, SD-WAN a hybridní práce jsou i nadále hlavními hnacími silami růstu.

V tomto novém světě se internet stal novou podnikovou páteří a spoléhání se na cloudová a internetová prostředí znamená, že podnikový perimetr je bez hranic. IT týmy jsou nyní slepé vůči problémům, které se vyskytnou mimo jejich kontrolu, a přesto ovlivňují poskytování digitálních zážitků koncovým zákazníkům a zaměstnancům.

Proto byl vytvořen ThousandEyes – aby odstranil slepá místa a umožnil svým zákazníkům prosperovat v dnešním světě zaměřeném na internet. Jeho cílem je vnést do těchto nepředvídatelných prostředí co největší viditelnost, náhled a předvídatelnost, aby bylo zajištěno poskytování vysoce kvalitních, bezpečných a spolehlivých uživatelských zkušeností v rozptýlených prostředích.

Mluvčí společnosti uvedl: „Zatímco rámec správy zabezpečení a ochrany soukromí platformy ThousandEyes globálně poskytuje přísnou a komplexní ochranu, rozšíření EU Cloud Region dále podporuje evropské zákazníky, kteří působí v silně regulovaných odvětvích, jako je bankovní sektor, finanční služby a vládní sektor, kde jsou klíčové aspekty včetně sídla dat a datové suverenity.”

Spuštění EU Cloud Region přichází po seznamu oznámených produktových inovací, které podporují projekty digitální transformace zákazníků tím, že poskytují nejúčinnější zpravodajskou platformu pro dnešní stále složitější síť. Mezi nové verze a aktualizace patří:

  • Provozní inteligence s ThousandEyes WAN Insights – klíčový první krok v prediktivním vytváření sítí, který poskytuje předpovědi sítě a doporučení SD-WAN pro optimalizaci uživatelské zkušenosti
  • Automatizace pracovních postupů s Automated Session Testing – první vhled do Zoom, Microsoft Teams a Webex od společnosti Cisco pro přesné určení problémů uživatelů v reálném čase
  • Rychlejší přehledy s Internet Insights: Výpadky aplikací – první globální pohled na výkon aplikací SaaS na základě skutečných dat o výkonu

Zdroj: cloudcomputing-news.net

Obrázek: ThousandEyes

Související články

Leave a Comment