Veeam dominuje na trhu správy dat v cloudu

veeam cloud

Společnost Veeam Software oznámila výsledky za první čtvrtletí roku 2019, včetně evidentního dopadu lednového uvedení produktu Veeam Availability Suite 9.5 Update 4 na trh. Jednalo se o jedno z největších a nejočekávanějších produktových oznámení v historii společnosti, která je nyní jednou z největších soukromých softwarových společností na světě.

Veeam zaznamenal 16% meziroční nárůst doručených objednávek více než 343 000 zákazníkům, což odpovídá průměru 4 000 nových zákazníků měsíčně. Výroční opakující se výnosy společnosti Veeam meziročně vzrostly o 30 %, což je důkazem úspěchu nového jedinečného modelu předplatného u všech nových produktů Veeam, včetně Veeam Availability Suite 9.5 Update 4. Prodej byl spuštěn na počátku prvního čtvrtletí a k dnešnímu dni eviduje více než 200 000 stažení.

Cloud nadále roste

Společnost zaznamenala meziroční nárůst celkových prodejů cloudu o 31 procent. Nyní má po celém světě 343 000 zákazníků, mezi něž patří AKKA Technologies, Halton Borough Council, Sonoco Trident, 3Banken, Nova Scotia Liquor, Colorado Regional Health Information Organization (CORHIO), Northeastern Illinois University (NEIU), Clear Concepts, YMRILINK, TBEA Energy India.

Program Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) se rozrostl na 22 500 partnerů s tím, že 4 000 z nich je schopno poskytovat Cloud Backup & DRaaS pomocí Veeam Cloud Connect.

Smlouvy o přeprodeji v rámci aliance společnosti Veeam se společnostmi HPE, Cisco, NetApp a Lenovo zaznamenaly meziroční celkový nárůst transakcí o 56 % a meziroční nárůst příjmů o 39 %.

Související články

Leave a Comment