VMware koupila startup CloudCoreo

cloud coreo

Specialista na cloud a virtualizaci společnost VMware, dceřiná společnost společnosti Dell Technologies, koupila společnost CloudCoreo, startup zaměřený na konfiguraci cloud platformy.

Společnost CloudCoreo, která byla založena v roce 2016, vyvíjí softwarový produkt, který sleduje a zjišťuje chyby, kontroluje aplikace pro zranitelnosti v konfiguraci a hledá veškerá rizika ohrožující bezpečnost zákazníků veřejného cloudu.

Služba uvádí, že je navržena tak, aby zabraňovala porušování předpisů a problémům s dodržováním předpisů, protože často dochází k nejasnostem ohledně toho, kdo je zodpovědný za konfigurování prostředí veřejného cloudu.

Team deseti lidí z CloudCoreo, se sídlem v Seattlu, se připojí ke službě VMware Cloud Service – zatím není jasné, zda to bude znamenat přemístění do sousedního Bellevue nebo do jednoho ze šesti dalších států (Kalifornie, Colorado, Georgia, Massachusetts, Texas nebo Virginie) kde jsou umístěny kanceláře společnosti VMware.

Ve svém prohlášení na hlavní stránce svého webu společnost CloudCoreo ujistila zákazníky, že po akvizici nedojde k přerušení služby.

V oznámení VMware generální ředitel pro cloudové služby Milin Desai napsal, že “CloudCoreo nám umožní rozšířit náš model podpory konzistentních operací v jakémkoli cloudu.”

“Technologie a tým společnosti CloudCoreo rozšiřují nabídku cloudových služeb společnosti VMware, aby pomohli zákazníkům snadno zabezpečit své tradiční a moderní aplikace ve světě multi-cloudu.”

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment