Red Hat OpenShift Platform Plus pomůže firmám osvojit si DevSecOps v celém rozsahu hybridního cloudu

cloud computing concept

Red Hat představil Red Hat OpenShift Platform Plus, novou edici přední podnikové platformy Kubernetes, která je navržena tak, aby poskytla holistické řešení, jenž zákazníkům pomůže osvojit si DevSecOps v celém rozsahu hybridního cloudu. Řešení, které nabízí kompletní sadu Kubernetes, přináší vše potřebné k sestavení, nasazení a spuštění téměř jakékoli aplikace, ať už OpenShift běží kdekoli.

Kubernetes je jedním z nejrychleji rostoucích open-source projektů, ale vyžaduje další komponenty jako je správa a vylepšené zabezpečení, aby skutečně odpovídalo potřebám podniku. Red Hat OpenShift jsou Kubernetes pro podnikové prostředí a jeho tři edice dávají zákazníkům možnost začít s úrovní schopností, která je pro ně nejvhodnější.

Red Hat OpenShift Kubernetes Engine je základní edicí platformy Red Hat OpenShift, která přináší podnikový Kubernetes na bázi Red Hat Enterprise Linux CoreOS pro bezpečnější provoz kontejnerů v hybridním cloudu. Red Hat OpenShift Container Platform přidává celou sadu vývojářských a provozních služeb a pokročilé funkce pro vývoj a modernizaci aplikací.

Red Hat OpenShift Platform Plus staví na schopnostech platformy OpenShift Container Platform a posouvá ji o krok dále tím, že poskytuje řešení, které zahrnuje pokročilé funkce zabezpečení, funkce pro každodenní správu a globální registr kontejnerů. S Red Hat OpenShift Platform Plus mohou organizace důsledněji implementovat funkce zabezpečení a spravovat aplikace, ať se nacházejí kdekoli v otevřeném hybridním cloudu a v jakémkoli bodě životního cyklu softwaru.

Red Hat OpenShift Platform Plus rozšiřuje OpenShift spojením schopností:

  • Red Hat Advanced Cluster Security for Kubernetes, který pomáhá zabezpečit dodavatelské řetězce softwaru, infrastrukturu a úlohy.
  • Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes pro kompletní přehled, správu a řízení klastrů Kubernetes v rámci hybridního a multi-cloudového prostředí.
  • Red Hat Quay na poskytování globálního, škálovatelného a bezpečnějšího registru kontejnerů.

Dostupnost

Red Hat Advanced Cluster Security pro Kubernetes je k dispozici okamžitě. Red Hat OpenShift Platform Plus má být k dispozici ve 2. čtvrtletí roku 2021.

TZ

Obrázek: macrovector/Freepik

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment