Bezproblémové propojení s veřejným cloudem

Dell EMC PowerProtect Software

Dell EMCFirmy všech velikostí potřebují rozšířit svou místní infrastrukturu do veřejného cloudu v rámci celé řady případů použití, mezi které patří obnova po havárii, testování a vývoj nebo analýza. Na jejich podporu doplňuje společnost Dell Technologies své portfolio infrastrukturních řešení připravených na cloud o nové řešení Dell EMC Cloud Storage Services.

Řešení Cloud Storage Services rozšiřuje datová centra zákazníků do cloudu tak, že poskytuje úložiště Dell EMC – přímo propojené s výpočetními prostředky veřejného cloudu – jako službu. Poskytovatel spravované služby přivádí za tímto účelem vysokorychlostní připojení s nízkou latencí z veřejného cloudu přímo do systémů Dell EMC Unity, PowerMax a Isilon ve svém datovém centru. Zákazníci proto mohou využívat výhody odolného, trvalého úložiště od společnosti Dell EMC nasazeného souběžně s veřejným cloudem, a získat tak pružnost díky možnosti využívání více druhů cloudů. Zákazníci společnosti VMware mohou využívat řešení automatizovaného zotavení po havárii jako služby (DRaaS) v rámci nabídky VMware Cloud on AWS, která poskytuje bezproblémové řešení zotavení po havárii v cloudu na podnikové úrovni, s průběžnými platbami podle používání.

Platforma Dell EMC PowerProtect poskytující flexibilitu a integrovanou inteligenci

V roce 2018 narostl průměrný objem dat, které organizace spravovaly, v celosvětovém měřítku v porovnání s rokem 2016 o 569 %. IT oddělení nedokážou předvídat, jak velký objem dat budou muset v průběhu dvou nebo tří let chránit a spravovat, a proto potřebují flexibilitu a škálovatelnost na nové úrovni. Jako lídr v odvětví, co se týče účelově navržených zařízení pro zálohování a softwaru pro replikaci a ochranu dat, se společnost Dell EMC snaží organizacím pomáhat chránit, spravovat a obnovovat data v jakémkoli rozsahu a prostředí (místním nebo virtualizovaném prostředí nebo ve veřejném cloudu), a proto představila nová řešení pro správu dat založená na platformě Dell EMC PowerProtect Software a multidimenzionálním zařízení Dell EMC PowerProtect X400.

Platforma Dell EMC PowerProtect Software zajišťuje ochranu, replikaci a opětovné používání dat a nabízí funkce pro správu v modelu SaaS a samoobslužné funkce, které jednotlivým vlastníkům dat umožňují nezávisle řídit operace zálohování a obnovení. Zákazníci společnosti VMware získají moderní a jednoduché řešení správy dat pro svá prostředí vSphere, včetně automatizovaného zálohování a obnovení na základě zásad a integrace s řešením vRealize Automation.

Zařízení Dell EMC PowerProtect X400 pro správu dat, které je dostupné v hybridní nebo výhradně flashové konfiguraci, nabízí flexibilitu vertikálního škálování prostřednictvím rozšiřování místní kapacity spolu s výpočetním výkonem a kapacitou poskytovanou horizontálním škálováním. Zařízení PowerProtect X400 je také prvním řešením pro správu dat od společnosti Dell EMC, které s využitím strojového učení inteligentně zajišťuje vyrovnávání zatížení tak, aby umisťování chráněných dat bylo co nejefektivnější a nákladově nejvýhodnější.

Zařízení Dell EMC Integrated Data Protection Appliance umožňující zvolit si správnou velikost řešení na ochranu dat

Pro malé a středně velké firmy, které chtějí vylepšit ochranu dat s použitím integrovaného zařízení, oznámila společnost Dell EMC dostupnost svého oblíbeného zařízení Dell EMC Integrated Data Protection Appliance (IDPA) DP4400 ve verzi s kapacitou 8–24 TB. Tato verze zařízení IDPA DP4400 s nižší kapacitou je ideální pro menší organizace a vzdálené pobočky. Současně stále umožňuje zvýšení kapacity až na 96 TB prostřednictvím zakoupení licenčních kódů a sady pro upgrade.

Dostupnost

  • Řešení Dell EMC Cloud Storage Services bude obecně dostupné v květnu 2019.
  • Platforma Dell EMC PowerProtect Software a zařízení PowerProtect X400 budou obecně dostupné v červenci 2019.
  • Verze zařízení Dell EMC IDPA DP4400 s kapacitou 8–24 TB bude obecně dostupná v květnu 2019.

Související články

Leave a Comment