Honeywell rozšířil službu MAXPRO Cloud o funkci řízení vstupu

Honeywell MPA2

Honeywell oznámil rozšíření funkcí své služby MAXPRO Cloud a uvádí na trh jednotky pro řízení vstupu MPA1 a MPA2, které nabízejí cloudové, webové a lokální možnosti ovládání.

MAXPRO Cloud je cloudové bezpečnostní řešení navržené pro malé a střední firmy provozující několik pracovišť, které poskytuje efektivní zabezpečení a přitom minimalizuje náklady na IT a investice do zajištění bezproblémového fungování i v budoucnosti. Toto řešení slučuje řízení vstupu a video do jediné integrované a snadno použitelné platformy, kterou lze využít k ochraně prodejen, pracovišť, komerčních a obytných budov či škol. Tento systém obsahuje řadu funkcí, jako například globální správu přístupových údajů, automatické protokoly, či vzdálenou správu dveří a jejich časových rozvrhů, díky kterým je nejen výborným řešením pro zabezpečení ale i užitečným nástrojem správy.

MPA1 je řídicí jednotka jedněch dveří napájená přes ethernetový kabel (POE), která se snadno instaluje, provozuje a udržuje díky svému unikátnímu provedení. Obslužná aplikace Device Utility App umožňuje její snadné a rychlé uvedení do provozu. Lze ji nainstalovat do instalační skříňky amerického typu nebo do zvlášť navržené kompaktní skříňky se stavovými LED kontrolkami. Zabudované webové rozhraní také umožňuje MPA1 provozovat samostatně v rámci jedno- i více-jednotkových řešení.

MPA1 byla navržena tak, aby se díky své malé velikosti dala snadno integrovat do existující IT infrastruktury a postupů, čímž přispívá ke snížení nákladů na instalaci a údržbu. Podporuje také připojení pomocí protokolu OSDP a tím zajišťuje tak bezpečnou komunikaci mezi chytrou kartou a jednotkou. MPA1 a tak roste spolu se systémem.

MPA2 je cloudová a samostatná jednotka řízení vstupu pro dvoje dveře. Jednotka MPA2 se vyznačuje vylepšenou úrovní zabezpečení díky 128bitovému AES šifrování obousměrného komunikačního kanálu využívajícího protokol OSDP pro komunikaci se čtečkami. Tato kombinace vlastností, kterou dále umocňuje intuitivní webové rozhraní, z ní činí snadno použitelný a bezpečný systém pro řízení vstupu. Uživatelé mohou MPA2 spravovat zcela bezpečně pomocí ethernetového nebo internetového připojení.

Související články

Leave a Comment