Velkokapacitní SSD disk P210

SSD disk P210

Patriot představuje nový interní SSD disk P210. Jeho kapacita se pohybuje od 128 GB do 2 TB a brzy nahradí produkty řady P200. Patriot P210 je navržen tak, aby nabídl uživatelům vynikající datový výkon, zároveň však byl cenově efektivní. Současně poskytuje špičkovou spolehlivost, kterou využijí majitelé nových či vylepšovaných počítačových sestav, notebooků i konzolí.

„SSD disky SATA jsou považovány za jednu ze spotřebních částí moderní počítačové sestavy, proto jsou spolehlivost a efektivita nákladů pro uživatele velmi důležité. Tyto dva principy byly klíčové pro naše inženýry, kteří produkt P210 přivedli k životu,“ říká Roger Shinmoto, viceprezident společnosti Patriot Memory. Proto je série P210 vybavena nejkvalitnější pamětí NAND, nejnovějším kontrolérem SATA III a špičkovými komponenty, které prošly přísným procesem kontroly kvality. P210 nabízí rychlost až 50 000 IOPS pro 4K náhodné čtení i zápis, až 520 MB/s pro sekvenční čtení a 430 MB/s pro sekvenční zápis. Disk P210 zlepšuje výkon systému, který tak může zrychlit načítání softwaru a aplikací, přičemž zároveň zvyšuje jeho celkovou citlivost a produktivitu.

Z důvodu pokročilé ochrany má disk Patriot P210 zabudovaný teplotní senzor, který chrání systém před přehřátím a podporuje technologii S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology). Ta monitoruje stav SSD disku, dokáže detekovat a nahlásit úroveň spolehlivosti jednotky a varovat před potenciálními problémy hardwaru. Patriot P210 také podporuje příkaz TRIM, který umožňuje systému zjistit, které datové bloky se již nepoužívají. Tím prodlužuje jeho životnost.

I díky tříleté záruce představuje řada P210 jednu z nejspolehlivějších a cenově nejvýhodnějších SSD možností na trhu. Protože je disk dostupný v kapacitě až 2 TB, využijí jej nadšenci, kteří plánují sestavení vlastního PC, notebooku či chtějí zlepšit úložiště své herní konzole.

Související články

Leave a Comment