VMworld Europe 2018: Počet ověřených cloudových partnerů VMware se rozrostl na 27

VMware Cloud Verified Logo

Společnost VMware dnes na konferenci VMworld Europe 2018 vyzdvihla dynamický rozvoj partnerského programu pro poskytovatele cloudových služeb (VMware Cloud Provider Program) v Evropě a celosvětový nárůst počtu ověřených partnerů (VMware Cloud Verified). Cílem společnosti VMware je umožnit poskytovatelům veřejných cloudových služeb nabídnout zákazníkům maximální možnou flexibilitu při provozu aplikací a naplňování obchodních požadavků. Pomáhá proto evropským partnerům jako OVH, Telefonica nebo Tieto odlišit se od konkurence a poskytovat nové služby založené na nejvýkonnější a nejrozšířenější cloudové infrastruktuře na světě. Společnost VMware v souvislosti s partnerským programem pro poskytovatele cloudových služeb uvedla mimo jiné tato fakta:

  • Počet partnerů programu VMware Cloud Verified vzrostl na 27, včetně více než desítky partnerů z celé Evropy, kteří získali certifikát VMware Cloud Verified, přičemž před rokem jich bylo pouhých pět. Tito ověření partneři plně implementovali cloudovou infrastrukturu VMware a poskytují zákazníkům výkon a kapacitu, jakou pro své aplikace potřebují.
  • K dispozici jsou nyní nové ověřené designy (VMware Validated Designs, VVD) pro poskytovatele cloudových služeb, které partnerům umožňují zavádět a provozovat cloudovou infrastrukturu VMware pro široké spektrum způsobů využití a nabízí ověřenou cestu k získání statutu ověřeného partnera VMware Cloud Verified.
  • Dříve představená řešení pro platformu pro cloudové poskytovatele, včetně VMware Cloud Provider Pod, VMware vCloud Director 9.5, VMware vCloud Availability for Cloud-to-Cloud DR a VMware vCloud Usage Insight Service.

Platforma VMware Cloud Provider nabízí moderní softwarově definované datové centrum založené na technologiích VMware, které je specificky uzpůsobené pro partnery a umožňuje jim rozšiřovat svá portfolia multi-cloudových řízených služeb o další cloudová řešení VMware. Nový VMware Cloud Provider Pod umožňuje partnerům na několik kliknutí postavit softwarově definované multitenantní datové centrum podle vlastního designu a urychluje získání certifikátu VMware Cloud Verified. VMware Cloud Provider Hub umožňuje partnerům rozšiřovat své nabídky multi-cloudových řízených služeb o VMware Cloud on AWS a další služby VMware pro provoz kombinovaných cloudů. Partneři tak mohou naplňovat své důležité obchodní potřeby: zvyšovat efektivitu provozu díky automatizaci, rychle monetizovat nové služby a účinněji čelit konkurenci.

„Program VMware Cloud Provider zaznamenává v Evropě úspěchy – více než čtvrtina ověřených cloudových partnerů VMware pochází právě z tohoto regionu. Ověřené společnosti s certifikací VMware Cloud Verified jsou strategickými partnery, kteří nabízí úplné softwarově definované datové centrum VMware formou služby spolu s podporou a službami s přidanou hodnotou,“ říká Ajay Patel,

viceprezident společnosti VMware a generální ředitel obchodní jednotky softwaru pro cloudové poskytovatele. „Evropské podniky rostou v toto regionu i celosvětově a partneři programu VMware Cloud Provider jako OVH, Rackspace, Telefonica nebo Tieto jim nabízí moderní cloudová řešení založená na technologiích VMware s konzistentní infrastrukturou a provozem spolu s portfoliem řízených multi-cloudových infrastrukturních a provozních služeb.“

„Výzkum společnosti 451 Research ukazuje, že téměř 100 % poskytovatelů služeb v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky je zapojeno do partnerských programů dodavatelů softwaru, zejména kvůli získání přístupu ke školení a prodejní podpoře,“ říká Al Sadowski, vicepresident pro výzkum společnosti 451 Research. „Partnerské programy, jako je VMware Cloud Provider Program, zaměřené na úspěch zákazníka, se pro poskytovatele služeb stávají klíčovým faktorem v procesu výběru dodavatele technologií.“

Cloudoví poskytovatelé se odlišují od konkurence pomocí cloudových služeb založených na technologiích VMware

Program VMware Cloud Provider dává zákazníkům možnost volby ideálního poskytovatele cloudových služeb podle svých obchodních a IT potřeb. Mohou vybírat z širokého spektra poskytovatelů služeb, z nichž každý nabízí unikátní služby a specializuje se na specifické oblasti. Všichni však staví své cloudové služby na bezpečnější a spolehlivější cloudové infrastruktuře VMware. Toto spojení konzistentnosti infrastruktury a provozu spolu s přístupem k inovacím zákazníkům umožňuje nalézt pro nároky svých aplikací nejvhodnějšího poskytovatele cloudových služeb s jistotou, že každá aplikace poběží v cloudu bezpečněji a spolehlivěji. Program VMware Cloud Provider je klíčovým pilířem cloudové strategie společnosti VMware. Účastní se jej přes 4200 partnerů ve více než 120 zemích, kteří poskytují služby s využitím cloudových infrastrukturních technologií VMware. OVH, Rackspace, Telefonica a Tieto jsou příkladem partnerů z celého světa, kteří využívají výhod konzistentní cloudové infrastruktury VMware a rozvíjí s její pomocí své nabídky multi-cloudových služeb, aby svým zákazníkům pomáhali růst a prosperovat.

Související články

Leave a Comment