Arrow spouští novou cloudovou iniciativu pro modernizaci datových center

cloud datacenter

Globální dodavatel technologických řešení Arrow Electronics spouští novou modernizační iniciativu, která umožní obchodním partnerům, aby pomáhali svým zákazníkům s rozšiřováním infrastruktur a služeb datového centra do cloudu.

Na základě nové nabídky služeb Arrow budou obchodní partneři schopni budovat moderní datová centra s ekonomickým provozem služeb, která budou splňovat veškeré požadavky organizací: vysokou flexibilitu a škálovatelnost, poskytování spolehlivých služeb, cenovou optimalizaci, bezpečnou infrastrukturu odpovídající požadavkům na ochranu dat a také schopnost snadno v budoucnu zavádět nejnovější inovace.

Arrow provede hloubkovou analýzu s cílem ověření jak připravenosti pro cloud z hlediska organizačního i technického, tak i stávajících služeb, které by bylo možno do cloudu přesunout. Následně budou moci partneři VAR a poskytovatelé řízených služeb využívat těchto možností a přínosů pro zákazníky:

  • Podpora při definici strategie a tržní pozice.
  • Finanční služby a prémiové služby podpory.
  • Přístup ke specialistům dodavatelů cloudových řešení a specialistům Arrow na datová centra, kteří pomohou s naplánováním migrace v postupných krocích tak, aby byla minimalizována rizika.
  • Rozšíření spektra služeb, zkrácení doby implementace a snížení nákladů na údržbu.
  • Možnost přidávat do cloudu nové zákazníky, obnovovat podle potřeby software a hardware a rychle reagovat na urgentní kapacitní potřeby.
  • Nezávislost na stávajícím hardwaru.
  • Možnost opětovného nasazení a obnovení provozu původních zařízení stávající infrastruktury.

Nabídka služeb Arrow využívá primárně platformu Microsoft Azure, ale je možné ji rozšířit na produkty jiných poskytovatelů cloudových řešení.

„Cílem naší nejnovější iniciativy je pomoci komunitě partnerů transformovat jejich podnikání: přinášíme jim bezkonkurenční balík řešení a služeb pro základ IT světa – datové centrum,“ řekl Alexis Brabant, vicepresident pro obchod, Arrow ECS. „Stále přibývá nových dodavatelů cloudových řešení, a tak budou naši prodejci i koncoví zákazníci moci využívat mnohem flexibilnější a bezpečnější modely ukládání a správy dat a plně využívat možností cloudu.“

Související články

Leave a Comment