Britský Národní zdravotní systém zavádí digitálně podporovanou péči

NHS Digital

NHS Digital, informační a technologický partner britského Národního zdravotního systému (NHS), zpřístupnil řešení VMware Cloud on AWS pro celý zdravotnický systém jako nástroj, který urychlí zavádění digitálně podporované péče. V rámci svého přístupu zaměřeného na multicloud a prioritní využití cloud NHS Digital v současné době přenáší pracovní zátěže VMware vSphere do cloudu kvůli snížení nákladů ze zefektivnění provozu.

NHS Digital spravuje a rozvíjí důležitou IT infrastrukturu pro britský zdravotní systém a systém sociální péče. Systémy a informace, které NHS Digital zajišťuje, pomáhají vybavit 1,4 milionu pracovníků ve zdravotnictví a 1,5 milionu pracovníků sociální péče digitálními technologiemi, které jim umožní poskytovat nejlepší možnou péči o pacienty a klienty v celé Velké Británii.

NHS prochází rozsáhlou digitální transformací a poskytuje stoupající počet služeb online. NHS Digital proto v rámci své strategie upřednostňuje cloudové technologie s využitím různých typů cloudu, což považuje za nejlepší a nejrychlejší cestu, jak změnu způsobu poskytování služeb podpořit. NHS Digital spoléhá na řešení společnosti VMware již více než patnáct let a velkou měrou využívá také cloudové služby AWS a Microsoft Azure. Platforma VMware Cloud on AWS nabízí NHS to nejlepší z řešení VMware a prostředí AWS. Cílem NHS Digital je přenést většinu služeb z lokálního prostředí do cloudu s využitím VMware Cloud on AWS, Amazon Web Services (AWS) a Azure.

Související články

Leave a Comment