Check Point oznámil akvizici izraelské Dome9

Dome9 Check Point

Akvizice rozšiřuje plně konsolidovanou architekturu Check Point Infinity a nabídku cloudového zabezpečení o pokročilé možnosti aktivního vynucení bezpečnostních politik a ochranu multicloudových prostředí.

Společnost Dome9 byla založena v roce 2011 a vybudovala si renomé cloudovou ochranou a možnostmi dodržování shody s předpisy, což zákazníkům usnadňovalo rychlé přijetí veřejného cloudu. Zákazníci společnosti Dome9 používají platformu pro ochranu napříč různými cloudovými prostředími Amazon AWS, Microsoft Azure a Google Cloud. Společnost poskytuje unikátní cloudové zabezpečení, včetně intuitivní vizualizace stavu zabezpečení, automatizace řízení a dodržování předpisů, ochrany identity a analýzy cloudového provozu a incidentů, což umožňuje bezpečnější nasazení cloudu a jeho snadnější správu.

Využití cloudových služeb výrazně roste a s tím souvisí i vzrůstající počet stále sofistikovanějších kyberútoků na cloudová data a zdroje. Akvizice proto posiluje pozici společnosti Check Point jako globálního lídra v oblasti cloudového zabezpečení. Zákazníkům společnosti Check Point to otevře možnost pro ještě lepší přehled o bezpečnosti a kontrolu napříč různými cloudovými prostředími díky komplexní bezpečnostní architektuře Infinity.

Mezi zákazníky společnosti Dome9 patří řada organizací z žebříčku Fortune 1000, globální systémoví integrátoři a poskytovatelé řízených služeb.

„Spojením s rodinou Check Point budou jedinečné technologie společnosti Dome9 neodmyslitelnou součástí nejkomplexnějšího bezpečnostního řešení 5. generace, Check Point Infinity,“ říká Zohar Alon, spoluzakladatel a CEO Dome9. „Propojení našich technologií nám umožňuje nabídnout nejkomplexnější platformu pro ochranu cloudových prostředí a reagovat na růst a vývoj podle potřeb zákazníků.“

Související články

Leave a Comment