ColoHouse získává cloud MSP Lume

Lume cloud anywhere

Poskytovatel kolokace v Miami ColoHouse získal poskytovatele spravovaných cloudových služeb Lume Cloud.

Společnost Lume poskytuje řadu cloudových a pracovních řešení a také služby kolokace z řady zařízení s více nájemci po celém světě.

„Akvizice společnosti Lume Cloud společností ColoHouse dokládá náš vlastní zájem dále posílit naši konkurenční výhodu na trhu a zároveň umožnit společnosti ColoHouse nabízet rozmanitější možnosti geografické konektivity a cloudová řešení v kombinaci s podporou světové úrovně, která je pro naše zákazníky zásadní,“ řekl Kyle Verzello, generální ředitel společnosti Lume Cloud. “Společně ColoHouse a Lume Cloud mají úžasnou synergii a díky této akvizici můžeme dosáhnout další úrovně růstu našeho ekosystému.”

Podmínky smlouvy nebyly zveřejněny. Verzello bude i nadále vést sady a týmy cloudových produktů. Společnosti uvedly, že akvizice zahrnuje vlajkovou loď řešení Lume Cloud Anyware, která umožňuje zákazníkům propojit veřejné a soukromé cloudové služby a optimalizovat své cloudové výdaje.

“Jsme rádi, že můžeme přivítat Kyle a tým Lume v rodině ColoHouse,” řekl generální ředitel ColoHouse Paul Bint. „Naše provozní a finanční znalosti spolu s naší geografickou rozmanitostí spolu s působivými možnostmi privátního cloudu Lume Cloud nás staví do velmi silné pozice na trhu. Nemohl jsem být více nadšený z této další fáze našeho růstu, protože pokračujeme v rozšiřování našich produktových nabídek a schopností, abychom reagovali na potřeby našich vyvíjejících se cloudových klientů.“

V červnu ColoHouse získala společnost Valterra Partners LLC a fifteenfortyseven Critical Systems Realty LLC.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment