Colt oznamuje připojení k Alibaba Cloud v Asii

Colt cloud

Colt Technology Services nyní nabízí přímé soukromé připojení k Alibaba Cloud v Japonsku, Hongkongu a Singapuru.

Podle společnosti Colt mohou zákazníci snížit náklady na síť a zvýšit propustnost šířky pásma. Získají konzistentnější síťový zážitek než skrze veřejná internetová připojení.

„Uznáváme význam globální expanze, zejména do Číny, pro mezinárodní podniky. Poskytnutím přímé konektivity inovativnímu světovému poskytovateli cloudů, jako je Alibaba Cloud, můžeme dále podporovat obchodní expanzi našich zákazníků a spolupracovat s nimi v jejich strategiích digitální transformace založených na cloudu,“ řekl Kenji Hioki, prezident Coltu pro Asii.

Leo Liu, Alibaba Cloud GM pro Hongkong, Macao a Koreu, dodal: „Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s Coltem jako naším partnerem. Alibaba Cloud vybudoval více než 13 regionů v Asii a partnerství se spolehlivým poskytovatelem cloudových služeb, jako je Colt, je klíčem k našemu úspěchu. Těšíme se na další digitální transformace realizované naší spoluprací.“

V posledních letech se Alibaba Cloud zařadil do popředí globální veřejné cloudové ligy, protože se rychle rozšiřuje mimo Čínu, vzrůstající díky mezinárodním požadavkům rostoucích čínských společností, které již vyvíjejí pracovní zátěž na Alibaba Cloud v Číně – kde je nejvyšším veřejnou cloudovou platformou.

Čínský cloudový gigant je v současné době považován za jednu z prvních tří cloudových platforem na světě za Amazon Web Services (AWS) a Microsoft Azure. Má silnou stopu v jihovýchodní Asii a oblasti cloudu jsou k dispozici v oblastech jako Singapur, Indonésie a Malajsie.

Je k dispozici také v Austrálii, Japonsku, Indii a Hongkongu.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment