Externí HDD pevný disk s vestavěnou čtečkou SD karet

Verbatim Store 'n' Go USB 3.0

Společnost Verbatim představila unikátní externí pevný disk s vestavěnou čtečkou na SD karty, která uživatelům umožňuje pohodlný přesun dat z SD karet na pevný disk či na počítač.

Po zapojení do laptopu se tento pevný disk se čtečkou objeví jako dvě separátní úložiště, čímž umožní uživatelům přesouvat složky z SD karty ve čtečce na úložiště v pevném disku nebo na laptop a naopak.

Pevný disk Verbatim Store ‘n’ Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty v kapacitě 1 TB je k dostání společně s paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC Memory Card v kapacitě 16 GB. Pro ještě větší zabezpečení je k disku dispozici i zálohovací software Nero Backup pro laptop či PC. Balení obsahuje i software pro úsporu energie Green Button, který zabraňuje „točení“ pevného disku, když zrovna není používán, a tím dochází ke zvýšení efektivity a k úspoře energie.

Přenosný pevný disk Store ‘n’ Go má napájení typu USB 3.0 a je zpětně kompatibilní s libovolnými porty USB 2.0 na vašem PC či notebooku.

Pevný disk Store ‘n’ Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty má doporučenou maloobchodní cenu 1999 Kč / 77,99 € v kapacitě 1 TB spolu s paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC 16 GB. V nejbližších týdnech se objeví i varianta s 2TB HDD.

Související články

Leave a Comment