Huawei plánuje vybudovat cloudovou oblast v Saúdské Arábii

cloud computing

Huawei oznámil plány na spuštění cloudové oblasti v Saúdské Arábii.

Rotující předseda Guo Ping to oznámil na konferenci LEAP v Rijádu. Podrobnosti týkající se specifikací, umístění nebo časových plánů nebyly sdíleny.

„Jen za poslední tři roky mnoho globálních podniků plně přijalo digitalizaci, přičemž prvním 10 procentům těchto organizací rostly příjmy až pětkrát rychleji než těm, které digitalizaci nepřijaly,“ řekl. „Vlastní zákazníci, partneři a vývojáři Huawei se mohou spolehnout na naše služby, které pomohou průmyslům v regionu přejít na digitální technologie.“

Společnost tento týden také podepsala strategickou dohodu s místním telekomunikačním STC o zřízení místních datových center v království. V rámci dohody budou v Saúdské Arábii založeny výrobní závody pro zařízení a hardware datových center.

Huawei Cloud má v současné době šest mezinárodních regionů v Singapuru; Bangkok, Thajsko; Johannesburg, Jižní Afrika; Mexico City, Mexiko; Sao Paulo, Brazílie; a Santiago, Chile.

Google v zemi vyvíjí cloudovou oblast navzdory námitkám svých zaměstnanců. Oracle má cloudovou oblast v SA v Jeddahu a nedávno podepsal memorandum o porozumění, aby se stal nájemcem v novém městě Neom SA.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment