Hybridní cloudová platforma pro hybridní IT příští generace

hybrid cloud

VMware představila novou rozšířenou nabídku cloudových řešení, která zákazníkům pomohou naplnit specifické potřeby tradičních a moderních aplikací.

Hybridní cloud představuje pro podniky nový standard. Téměř dvě třetiny těch, kdo si cloud pořizují, hledají takový model, který obsáhne datové centrum, cloud a okrajové prostředí. (Zdroj: VMware Cloud Journey study, 2018). Podnikové IT stále častěji volí hybridní cloud jako optimální prostředí pro veškeré aplikace. Hybridní cloud podnikům otevírá dosud nevídané možnosti využití téměř neomezených prostředků v datových centrech, cloudu a v okrajových prostředích. Nyní mohou provozovat pracovní zátěže tam, kde potřebují, a snadno je přesouvat, mít k dispozici své prostředky odkudkoli a zajišťovat potřebné kapacity pro stávající i nové aplikace. To vše je možné bez nákladů, práce a rizik spojených s úpravami aplikací. Tato faktická nová architektura hybridního IT může existovat díky konzistentní infrastruktuře – výpočetní, úložné a síťové – a jejímu konzistentnímu provozu ve všech prostředích.

Řešení VMware Cloud představuje budoucnost hybridního IT. Zákazníkům pomáhá zajišťovat potřeby aplikací tím, že poskytuje hybridní cloud jako platformu. Společnost VMware jako jediná nabízí konzistentní hybridní cloudovou platformu pokrývající všechny hlavní veřejné cloudy – AWS, Azure, Google Cloud, IBM Cloud – a přes 60 ověřených partnerů VMware po celém světě. Na platformách VMware běží 70 milionů pracovních zátěží. Z nich se 10 milionů nachází v cloudu. Konkrétně ve více než 10 000 datových center provozovaných poskytovateli řešení VMware Cloud.

Související články

Leave a Comment